X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Grzyb: procedura przeciw Polsce to jedno z 137 postępowań Komisji Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2017 07:38
- Komisja prowadzi 137 postępowań w sprawie naruszenia traktatów. I to jest jedno z tych 137, choć ze względu na towarzyszący temu poziom emocji i zainteresowania na pewno przywiązujemy do tego dużą wagę - mówił o procedurze nałożenia na Polskę, Węgry i Czechy samkcji KE Andrzej Grzyb, europoseł PSL. 
Audio
  • Europoseł PSL Andrzej Grzyb podkreślił, że postępowanie przeciwko Polsce to jedno z wielu postępowań KE (Sygnały dnia/Jedynka)
Andrzej Grzyb
Andrzej GrzybFoto: źr.: andrzejgrzyb.eu

Komisja Europejska w środę formalnie wszczęła procedurę przeciwko Polsce, Czechom i Węgrom w związku z "niewywiązywaniem się przez te państwa" z zobowiązań w sprawie relokacji uchodźców. Kraje te mają miesiąc na wystosowanie odpowiedzi do KE.

- W Unii Europejskiej negocjacje toczą się codziennie. Ta ostatnia decyzja Komisji Europejskiej w moim przekonaniu była nieuchronna z tego względu, że jest ogromny nacisk innych państw do których ci uchodźcy spływają - mówił polityk. 

- Słyszeliśmy ostatnio, co może się wydarzyć przy konstrukcji budżetu na kolejną 7-letnią perspektywę finansową. Być może będzie próba powiązania różnych polityk i poziomu ich finansowania z określonymi zachowaniami państw członkowskich - podkreślił Grzyb.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Wojciech Dąbrowski

Gość: Andrzej Grzyb (europoseł PSL)

Data emisji: 16.06.2017

Godzina emisji: 7.14

dcz/ag

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wiceszef MSZ: Polska gotowa do obrony swoich racji w sprawie uchodźców

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2017 16:03
Komisja Europejska zdecydowała o wszczęciu wobec Polski, Czech i Węgier formalnej procedury o naruszenie prawa Unii Europejskiej w związku z niewypełnianiem przez te kraje decyzji dotyczącej relokacji uchodźców.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Witold Waszczykowski: nie ma żadnego uzasadnienia, aby łączyć kwestie migrantów z funduszami strukturalnymi

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2017 17:20
- Decyzja Komisji Europejskiej o wszczęciu wobec Polski, Węgier i Czech procedury w związku z nieprzyjęciem uchodźców jest niesprawiedliwa, widzimy tutaj podwójne standardy - powiedział w środę szef MSZ Witold Waszczykowski. Zapowiedział, że Polska będzie w związku z tym bronić się.
rozwiń zwiń