X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Donald Trump w Polsce. Beata Szydło: to pierwszy krok w relacjach z USA

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2017 07:52
- Wizyta Donalda Trumpa potwierdziła, że Polska jest ważnym krajem, który prezydent Stanów Zjednoczonych wybrał jako pierwszy do odwiedzenia w tej części naszego kontynentu - mówi w "Sygnałach dnia" premier. 
Audio
  • Beata Szydło o wizycie Donalda Trumpa i ewentualnych zmianach w ministerstwach (Sygnały dnia/Jedynka)

Beata Szydło powiedziała, że mimo tego, iż nie uczestniczyła w spotkaniu polskiej delegacji z prezydentem USA, była obecna w czasie przygotowań, a także pobytu Donalda Trumpa w Polsce. - Byłam na placu Krasińskich, brałam udział w przygotowaniu, również w merytorycznym, tej wizyty - rozmów pana prezydenta i naszej delegacji - podkreśliła szefowa rządu.

To był pierwszy krok w tych relacjach, które w tej chwili mamy z panem prezydentem Donaldem Trumpem, będą kolejne wizyty i spotkania, przełożenie na konkrety tej wczorajszej wizyty, czyli - mam nadzieję - podpisanie umów dotyczących dostaw gazu i obronności. To są ważne decyzje, które zostały podjęte i które będziemy przekładać na konkretne projekty - mówiła gość Jedynki. - Płaszczyzn współpracy jest dużo - dodała. 

Szefowa rządu podkreśla, że w tej chwili to Polska musi wykazać się inicjatywą. - Pokazanie światu, że Polska ma ważnego partnera, ma oczywiście swój wymiar dyplomatyczny, ale sama wizyta Donalda Trumpa nie rozwiąże wszystkich spraw związanych z naszą pozycją w Unii Europejskiej - podkreśla Beata Szydło.

Beata Szydło wyjaśniła także, dlaczego nie zabrała głosu na ostatnim Kongresie PiS. Zdradziła też, czy któryś z ministrów w jej rządzie powinien czuć się zagrożony. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Wojciech Dąbrowski

Gość: Beata Szydło (premier RP)

Data emisji: 7.07.2017

Godzina emisji: 7.14

kh/mg

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Przemówienie Donalda Trumpa. Beata Szydło: Polska jest państwem ważnym, z którym trzeba się liczyć

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2017 15:48
Wystąpienie prezydenta USA Donalda Trumpa dowodzi, że Polska jest państwem ważnym, z którym trzeba się liczyć - oceniła premier Beata Szydło.
rozwiń zwiń