X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

13. Gala Reportażystów Polskich "Melchiory"

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2017 12:30
W czwartek, 14 września, o godz. 19.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie odbędzie się 13. Gala wieńcząca Ogólnopolski Konkurs Reportażystów "Melchiory 2017".
Irena Piłatowska i Wojciech Markiewicz podczas rozdania nagród PR w dziedzinie reportażu w 2015 roku
Irena Piłatowska i Wojciech Markiewicz podczas rozdania nagród PR w dziedzinie reportażu w 2015 rokuFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Organizatorem uroczystości jest Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Honorowy patronat nad Galą objął wiceprezes Rady Ministrów, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. dr hab. Piotr Gliński.

W tym roku do Konkursu "Melchiory" nadesłano 69 reportaży radiowych. Jury obradowało w składzie: Irena Piłatowska-Mądry (przewodnicząca), Anna Sekudewicz-Rączaszek, Maciej Drygas, Arkadiusz Gołębiewski.

Zwycięzców Konkursu poznamy podczas Gali. Zostaną wręczone nagrody w kategoriach: Radiowy Reportażysta Roku (nagroda to statuetka Melchiora i 20 tysięcy złotych ufundowane przez Zarząd Polskiego Radia) oraz Premiera Roku za reportaż społeczny lub reportaż artystyczny/dokument radiowy (nagrody po 10 tysięcy zł i statuetki Srebrnego Melchiora ufundowane również przez Zarząd Polskiego Radia).

Podczas Gali przyznana zostanie również Nagroda Specjalna Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia (statuetka Melchiora), którą honorowane są osoby lub instytucje działające na rzecz rozwoju reportażu lub jego promocji. 

O szczegóły zapytamy Irenę Piłatowicz, szefową Studia Reportażu i Dokumentu PR. Początek rozmowy o godz. 8.35.

Na retransmisję Gali Reportażystów Polskich "Melchiory 2017" zapraszamy 29 września (piątek) po godz. 23.00. A w piątek (15.09) w "Czterech porach roku" po godz. 10 reportaż z uroczystości.

***

Na audycję Sygnały dnia w czwartek (14.09) w godz. 6.00 - 9.00 zapraszają Piotr Gociek i Daniel Wydrych.

ag/kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

12. Gala Reportażystów Polskich "Melchiory 2016"

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2016 12:45
Dziś wieczorem w Teatrze Powszechnym w Warszawie poznamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów "Melchiory 2016". Transmisja w Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ogłoszenie XIII edycji konkursu MELCHIORY

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2017 15:15
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia już po raz 13. organizuje Ogólnopolski Konkurs Reportażystów „Melchiory”, odwołujący się do najlepszych tradycji polskiego reportażu oraz postaci i dorobku Melchiora Wańkowicza. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej Gali Reportażystów Polskich, która w tym roku odbędzie się we wrześniu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

13. Gala Reportażystów Polskich "Melchiory"

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2017 07:00
W czwartek 14 września o godz. 19.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie odbyła się 13. Gala wieńcząca Ogólnopolski Konkurs Reportażystów "Melchiory 2017".
rozwiń zwiń