X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Traktować Polańskiego jak zwykłego obywatela

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2009 10:25
Komentatorzy dziwią się podejściu polskich elit do spraw aresztowania Romana Polańskiego. Artysta, nawet znany, nie może być ponad prawem - twierdzili zgodnie w "Sygnałach Dnia" Mariusz Borkowski z Informacyjnej Agencji Radiowej i Jarosław Giziński z tygodnika "Newsweek".
Audio

Dlatego nasz minister spraw zagranicznych nie powinien interweniować ani w USA, ani w Szwajcarii. Prawo jest prawem. Pewnie w obronie zwykłego obywatela, a nie znanego artysty, nikt palcem w bucie by nie kiwnął - mówili publicyści.

Goście Programu Pierwszego nie byli też zaskoczeni wynikami wyborów parlamentarnych w Niemczech. Zwyciężyła Angela Merkel, bo - paradoksalnie - nie zrealizowała zapowiadanego programu, ale dostała ostrzegawczą kartkę. Do tej pory pani kanclerz miała wymówkę, że socjaldemokratyczny partner nie pozwala - mówili. Teraz, kiedy będzie rządzić razem z liberałami, tej wymówki już nie bedzie.

Oceniając groźby Iranu, który chce testować rakiety średniego zasięgu i przyznał się do budowy tajnego laboratorium jądrowego, Borkowski i Giziński uznali, że Iran nikogo nie zaatakuje. Chce jedynie sprowokować reakcję zachodu. A ewentualne bombardowanie okolic świętego dla muzułmanów miasta Kum, gdzie zbudowano laboratorium, pewnie spowodowałoby reakcję muzułmanów na całym świecie.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Roman Polański opuści więzienie w poniedziałek?

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2009 10:05
Taką informację podał rzecznik szwajcarskiego resortu sprawiedliwości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polański może wyjść z aresztu. Nie będzie apelacji

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2009 15:10
Szwajcarski wymiar sprawiedliwości zgodził się na zwolnienie z aresztu Romana Polańskiego. W oficjalnym oświadczeniu napisano, że oskarżenie nie będzie odwoływać się od decyzji Federalnego Sądu Karnego w Bellinzonie. Stwierdził on wczoraj, że Roman Polański może być zwolniony z aresztu za kaucją w wysokości 4,5 miliona franków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejna apelacja Polańskiego. Zastrzeżenia do sędziego

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2010 06:42
Adwokaci Romana Polańskiego złożyli kolejną apelację w sprawie o stosunek seksualny z nieletnią. Prawnicy wskazują na błędy w postępowaniu sprzed 33 lat i domagają się wypuszczenia na wolność reżysera, który przebywa w areszcie domowym w Szwajcarii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Po aresztowaniu Romana Polańskiego zmieniłam się

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2010 10:37
Emmanuelle Seigner twierdzi, że po aresztowaniu męża zmieniła się. Ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ocena Polańskiego poróżniła komentatorów

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2009 08:49
Jak traktować Romana Polańskiego i czy po 30 latach powinien odpowiadać za swój czyn - ta sprawa podzieliła komentatorów.
rozwiń zwiń