X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Puste schronisko". Dzieci prowadzą akcję adopcyjną psów

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2018 16:30
Uczniowie szkoły podstawowej w Bodzanowie koło Płocka mają wielkie serca. W ramach akcji "Puste schronisko" szukają domów dla porzuconych psów.
Audio
  • "Puste schronisko". Dzieci prowadzą akcję adopcyjną psów (Sygnały dnia/Jedynka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Sofia Apkalikova

Od początku roku szkolnego dzieci brały udział w lekcjach opieki nad zwierzętami, które prowadził autor lektury szkolnej "Psie troski" Tom Justyniarski. Teraz przyszedł czas na wykorzystanie zdobytej wiedzy. Każdy uczeń wybrał sobie jednego psa ze schroniska w Małej Wsi stał się jego ambasadorem. Teraz dzieci będą szukać nowych domów dla zwierząt.

Uczniowie szkoły podstawowej w Bodzanowie Uczniowie szkoły podstawowej w Bodzanowie

- Zróbcie ogłoszenia, rozwieście w okolicy. Poproście o pomoc rodziców i dziadków. Dotrzyjcie do sąsiadów, znajomych i nieznajomych. Każde z was zostaje ambasadorem psa, którego sobie wybrało, wśród ludzi - zachęcał Tom Justyniarski.

Każdy z 35 psów z przytuliska znalazł swojego ambasadora. Cel akcji to puste schronisko. - Chcemy, żeby ta akcja pokazała całej Polsce, że można sobie poradzić z bezdomnością zwierząt, że można wyadoptować schronisko. Za kilka, góra kilkanaście tygodni, schronisko w Małej Wsi będzie puste. Niech stąd wyjdzie przykład i niech inne schroniska robią tak samo - podsumowuje Tom Justyniarski.

Uczniowie szkoły podstawowej w Bodzanowie idą na spotkanie ze swoimi podopiecznymi Uczniowie szkoły podstawowej w Bodzanowie idą na spotkanie ze swoimi podopiecznymi

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzili: Katarzyna Gójska i Wiesław Molak

Materiał przygotował: Patryk Michalski

Data emisji: 8.06.2018

Godzina emisji: 6.33

pm/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak