X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Światowe Dni Morza. Marek Gróbarczyk: chcemy pokazać potencjał polskiego wybrzeża

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2018 08:53
- Najistotniejsze jest to, aby promować Polskę w ramach gospodarki morskiej - tak o Światowych Dniach Morza w Szczecinie mówił w "Sygnałach dnia" Marek Gróbarczyk (minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej).
Audio
  • Marek Gróbarczyk o Światowych Dniach Morze (Sygnały dnia/Jedynka)

W środę w Szczecinie rozpoczną się Światowe Dni Morza. To trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń związanych z rozwojem i problemami gospodarki morskiej na całym świecie. Wydarzenie organizuje wspólnie Ministerstwo Gospodarski Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Międzynarodowa Organizacja Morska (IMO) działająca w ramach ONZ.

Marek Gróbarczyk tłumaczył, że po raz pierwszy będziemy mieli do czynienia z tak dużym przedsięwzięciem w Europie Środkowo-Wschodniej. Jak mówił gość Jedynki, w Szczecinie będzie gościło blisko 15 ministrów i 30 delegacji z całego świata, a dyskusje będą dotyczyły przede wszystkim gospodarki morskiej.

 - Dla nas ważne jest, by odbyć jak najwięcej spotkań bilateralnych i pokazać potencjał polskiego wybrzeża, szczególnie zachodniego, które najbardziej odczuło transformację polityczną i gospodarczą związaną z ograniczeniem produkcji stoczniowej - podkreślił minister.

Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadził: Piotr Gociek

Gość: Marek Gróbarczyk (minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej)

Data emisji: 12.06.2018

Godzina emisji: 8.15 

mr/mg

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marek Gróbarczyk: przemysł stoczniowy jest kołem zamachowym gospodarki

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 12:26
- Bez przemysłu stoczniowego nie ma koła zamachowego w gospodarce - mówi Marek Gróbarczyk, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej. Jaka przyszłość rysuje się na horyzoncie polskiej gospodarki morskiej? 
rozwiń zwiń