X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy będą stałe bazy USA w Polsce? Szef MON: ubiegamy się o to

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2018 07:51
- To ważna kwestia dla bezpieczeństwa Polski i Polaków. Jeżeli nie będzie poczucia bezpieczeństwa, nie będzie też rozwoju - mówił w radiowej Jedynce minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.
Audio
  • Mariusz Błaszczak o stałych bazach USA w Polsce (Sygnały dnia/Jedynka)

Mariusz Błaszczak tłumaczył, że w ramach NATO Polska dba o to, żeby relacje sojusznicze były jak najbliższe. Jak mówił, bezpieczeństwo jest priorytetem rządu Prawa i Sprawiedliwości. - Cały czas zacieśniamy relacje. Stąd polscy żołnierze są na Litwie, w Rumunii, a żołnierze amerykańscy, rumuńscy, brytyjscy i chorwaccy w Polsce - podkreślił gość Jedynki.

Szef MON stwierdził, że nie ma NATO bez Stanów Zjednoczonych. - Zrobimy wszystko, żeby bezpieczeństwo Polski było realne, stąd nasze mocne usytuowanie w ramach NATO, ale także wzrost liczebny wojska polskiego, nowoczesny sprzęt, kolejne programy modernizacyjne. To synergia wielu działań - dodał minister.

Zachęcamy  do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadził: Piotr Gociek

Gość: Mariusz Błaszczak (minister obrony narodowej)

Data emisji: 13.06.2018

Godzina emisji: 7.15

mr/abi

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szef MON o stałych bazach USA w Polsce. "Rozmowy trwają"

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2018 20:11
- Zależy mi na bezpieczeństwie Polski - tak minister obrony Mariusz Błaszczak komentuje deklarację amerykańskiej ambasador przy NATO. Dyplomatka w odpowiedzi na pytanie Polskiego Radia powiedziała, że Amerykanie nie rozważają ustanowienia w Polsce stałej obecności swoich żołnierzy.
rozwiń zwiń