X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Małgorzata Gosiewska: nasze stanowisko jest coraz lepiej odbierane w UE i Niemczech

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2018 08:12
Szef polskiego rządu wziął udział w konferencji Petersberskiego Dialogu Klimatycznego. W wydarzeniu tym uczestniczyła też kanclerz Niemiec Angela Merkel. Politycy rozmawiali przez kilkadziesiąt minut między innymi o relacjach polsko niemieckich czy kryzysie migracyjnym. - To pokazuje też, że relacje są intensywne, że nie jesteśmy izolowani, bo te rozmowy, ten dialog jest - mówiła w Jedynce posłanka PiS Małgorzata Gosiewska.
Audio
  • Małgorzata Gosiewska: nasze stanowisko jest coraz lepiej odbierane w UE i Niemczech (Jedynka)

Gość radiowej Jedynki pytana była m.in. o to, gdzie znajduje się klucz do poprawy stosunków Warszawy z Berlinem czy Komisją Europejską: w Brukseli czy może właśnie Berlinie.

- Wiemy doskonale, jaką rolę w tym wszystkim odgrywają Niemcy i jest to poważna rola - mówiła posłanka. - Przypomnę też, że jest to już trzecie, dwustronne spotkanie w okresie, gdy premierem jest Mateusz Morawiecki. To pokazuje, że relacje są intensywne, że nie jest tak, jak próbuje polskiemu społeczeństwu wmawiać totalna opozycja, że jesteśmy izolowani, bo te rozmowy, ten dialog jest. I o dziwo, nasze stanowisko jest coraz lepiej odbierane w Unii Europejskiej, ale też w Niemczech - dodała.

- Problemy, jakie ma u siebie pani Merkel w kontekście tej tzw. migracji, w kontekście bezpieczeństwa państwa czy problemów wewnętrznych, jakie się wokół tego tworzą sprawiają, że coraz lepiej nam się rozmawia, że zrozumienie naszych postulatów po stronie niemieckiej jest coraz lepsze - podkreśliła Małgorzata Gosiewska.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Piotr Gociek 

Gość: Małgorzata Gosiewska

Data emisji: 20.06.2018

Godzina emisji: 7.16 

tjak/ag

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nord Stream 2 - polityczna gra Rosji

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2018 22:13
- Oba państwa podkreślają, że North Stream 2 jest tylko projektem biznesowym, który ma uczynić z Niemiec tzw. hub gazowy z możliwością transferu błękitnego surowca do innych państw. Natomiast oczywiście tej polityki jest bardzo dużo - mówiła w audycji "Więcej Świata" Anna Maria Dyner z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier o Nord Streamie 2: kanclerz pod naszym wpływem zmieniła retorykę

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2018 12:43
Premier Mateusz Morawiecki spotkał się z kanclerz Niemiec Angelą Merkel przy okazji odbywającego się w Berlinie IX Petersberskiego Dialogu Klimatycznego - corocznej konferencji na szczeblu ministerialnym, poprzedzającej szczyt ONZ. Gospodarzem tegorocznego szczytu w grudniu będą Katowice.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wizyta Mateusza Morawieckiego w Berlinie

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2018 20:40
We wtorek z jednodniową wizytą w Berlinie przebywał premier Mateusz Morawiecki. Szef polskiego rządu spotkał się z kanclerz Niemiec Angelą Merkel, by omówić między innymi kwestie dotyczące kryzysu migracyjnego, gazociągu Nord Stream 2 oraz napięć pomiędzy Europą a USA. Goścmi Polskiego Radia 24 byli Adam Borowski z Gazety Polskiej i Andrzej Potocki z Sieci.
rozwiń zwiń