X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Plebiscyt Nieprzeciętni 2018. Dziś poznamy laureata

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2018 10:00
- Podczas gali zagra nam dwoje jurorów: Pablopavo i Rosalie., no i wszystkiego się dowiemy - czy to będzie 18-latka czy 30-latek, niepełnosprawny sportowiec, naukowiec czy ktoś, kto pomaga innym - zapowiada Hanna Dołęgowska, redaktor naczelna Centrum Programów Wyspecjalizowanych Polskiego Radia.
Audio
  • Hanna Dołęgowska zaprasza na Galę Nieprzeciętnych 2018 (Sygnały dnia/Jedynka)
Hanna Dołęgowska
Hanna DołęgowskaFoto: Wojciech Kusiński/Jedynka

Kończący się dziś plebiscyt radiowej Czwórki ma wyłonić osobę, która w swoim życiu robi coś niezwykłego. W ubiegłym roku Nieprzeciętnym został Mateusz Zaremba, który wysłał pierwszą crowdfundingową misję balonową w stratosferę i wykonał rekonstrukcję satelity Lem, która trafiła na wystawę ONZ w Wiedniu.

- To akcja, w której Nieprzeciętnych zgłaszają słuchacze Czwórki, potem skromne, niewielkie jury wybiera najlepszą dziesiątkę i znów słuchacze głosują na tego, kto ma dostać tytuł - wyjaśnia Hanna Dołęgowska.

Konkurs kierowany jest do osób w wieku 18-35 lat. - To program dla młodych dorosłych, dla których skończył się okres nagród rektorskich czy czerwonych pasków na świadectwie i którzy nie startują w talent show. Za pracę, pasję, energię warto takich ludzi nagrodzić - podkreśla Dołęgowska.

W jury zasiadają Mateusz Damięcki, Hanna Dołęgowska, Grupa Filmowa Darwin, Otylia Jędrzejczak, Pablopavo, Rosalie., Karol Wójcicki i Mateusz Zaremba.

Gala rozpocznie się dziś (21.06) o godz. 18.00 i będzie transmitowana w serwisie internetowym Polskiego Radia.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Piotr Gociek

Gość: Hanna Dołęgowska (redaktor naczelna Centrum Programów Wyspecjalizowanych Polskiego Radia)

Data emisji: 21.06.2018

Godzina emisji: 7.40

 mg/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak