Rola ojca we współczesnym świecie

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2018 13:03
- O ile wartość macierzyństwa w naszej kulturze jest bardzo wyraźna, to od kilku pokoleń obserwujemy pewne zanikanie mówienia, prezentowania i cieszenia się wartością, jaką w życiu nie tylko każdego dziecka, ale całej naszej społeczności, jest ojciec - mówi w "Sygnałach dnia" Dariusz Cupiał, współzałożyciel Fundacji Cyryla i Metodego, pomysłodawca inicjatywy tato.net.
Audio
  • Rola ojca we współczesnym świecie (Sygnały dnia/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Program Tato.Net został uruchomiony w 2004 roku w ramach Fundacji Cyryla i Metodego. Tato.Net to dziś wiodąca w Europie inicjatywa inspirująca mężczyzn, do przeżywania ojcostwa jako pasji oraz najważniejszej kariery życia. Misją Tato.Net jest pomagać w kształtowaniu postawy świadomego i odpowiedzialnego ojcostwa wśród współczesnych mężczyzn.

- To jest coś najpiękniejszego, co może być dane mężczyźnie. Niezależnie, czy to ojcostwo rozkwita w pełnej harmonii rodzinie, czy też jest oznaczone jakimiś ranami - mówi gość Jedynki. 

Czy zdaniem Dariusza Cupiała możemy obecnie obserwować pewnego rodzaju kryzys ojcostwa? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Dariusz Cupiał (Współzałożyciel Fundacji Cyryla i Metodego, pomysłodawca inicjatywy tato.net)

Data emisji: 23.06.2018

Godzina emisji: 7.15 

kh
Czytaj także

Bycie ojcem to najważniejsze wyzwanie dla każdego faceta

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2017 16:34
A bycie ojcem kilkorga, to wyzwanie wręcz kosmiczne. Opowiada o tym w radiowej Jedynce autor bloga supertata.tv.
rozwiń zwiń