X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Robert Biedroń: ludzie są zmęczeni wojną polsko-polską. Chcą, żeby politycy pochylili się nad ich problemami

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2018 10:00
- Na spotkaniach ze mną widzę, że ludzie żyją innymi problemami niż tym, co codziennie zapełnia gazety. Chcą, żeby politycy pochylili się nad kwestiami, jakie ich zdaniem wymagają poprawy - mówił na antenie Jedynki w audycji "Sygnały dnia" Robert Biedroń, prezydent Słupska.
Audio
  • Robert Biedroń: ludzie są zmęczeni wojną polsko-polską (Jedynka/Sygnały dnia)
Robert Biedroń
Robert BiedrońFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Robert Biedroń w sierpniu ogłosił, że rusza z nowym projektem politycznym – „Kocham Polskę”. Nie ubiega się o prezydencką reelekcję, a skupił się na podróżach po kraju i spotkaniach z mieszkańcami. Dlatego, że – jak podkreślił – chce wykorzystać swój dorobek polityczny do tego, by dać nową jakość na scenie politycznej i stać się na niej trzecią siłą.

- Otwieram nowy rozdział swojej działalności publicznej. Jeżdżę po Polsce i rozmawiam z mieszkańcami o przyszłości Polski i o tym, co ich trapi. Okazuje się, że ludzie nie żyją wojną polsko-polską, którą mamy, a także tym, co codziennie zapełnia szpalty gazet, tylko swoimi problemami. Pytają się, gdzie są politycy, którzy krzyczą i okładają się zamiast pomóc w takich sprawach jak transport publiczny w sołectwach czy likwidacja szkół i komisariatów. Chcą, by politycy się nad tym pochylili – powiedział Robert Biedroń.

Zaznaczył, że ze swoim projektem chce pokazać, że polityka może być inna niż ta obecna. – Że może być bardziej przywiązana do takich  wartości jak otwartość, nowoczesność, europejskość, tolerancja. Jest wolny rynek polityczny i jak dzisiaj popatrzymy na sondaże i zaufanie, to jestem politykiem, który po tej stronie opozycyjnej cieszy się największym zaufaniem. Wydaje mi się, że ten mój kręgosłup wartości jest stały i warto, żeby tego nie zmarnować – podkreślił.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Katarzyna Gójska

Gość: Robert Biedroń (prezydent Słupska)

Data emisji: 12/10.2018

Godzina emisji: 8.15

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak