X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paweł Rabiej: będziemy dążyli do tego, żeby w Warszawie więcej osób jeździło komunikacją miejską

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2018 09:58
- Nie będziemy w Warszawie robić zmian, które na uprzywilejowanym miejscu stawiają np. pieszych kosztem kierowców. Będziemy dążyli do tego, żeby więcej osób jeździło komunikacją miejską - powiedział w "Sygnałach dnia" Paweł Rabiej z Nowoczesnej.
Audio
  • Paweł Rabiej o zmianach i inwestycjach w Warszawie (Sygnały dnia/Jedynka)

Paweł Rabiej to wciąż kandydat na wiceprezydenta Warszawy, bo oficjalnie urząd ten obejmie dopiero 22 listopada – po zaprzysiężeniu prezydenta elekta Rafała Trzaskowskiego. Już jednak zaznacza, w jakich obszarach Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy potrzebne są zmiany.

- Nie ma co ukrywać, że kwestie związane z zarządzaniem nieruchomościami oraz z reprywatyzacją nie szły w ratuszu najlepiej. Sporo inwestorów skarży się też na przewlekłość procedur związanych z inwestycjami w Warszawie. Trzeba się teraz temu bardzo uważnie przyjrzeć – powiedział Paweł Rabiej.

Przyszły wiceprezydent Warszawy zaznaczył, że jeśli chodzi o inwestycje, to priorytetem są te związane z komunikacją w mieście. – Tutaj jednej rzeczy będziemy hołdować. Nie będziemy robić zmian, które na uprzywilejowanym miejscu stawiają jednych kosztem drugich, czyli np. pieszych albo rowerzystów kosztem kierowców. Będziemy dążyli do tego, żeby więcej osób jeździło komunikacją miejską. Bo wtedy część z tych problemów związanych np. z remontami ulic staje się mniej dotkliwa – podkreślił Paweł Rabiej.

Więcej o m.in. planach nowej władzy w Warszawie w całej audycji. Zapraszamy do wysłuchania.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Daniel Wydrych

Gość: Paweł Rabiej (Nowoczesna)

Data emisji: 7.11.2018

Godzina emisji: 8.15

bb/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paweł Rabiej: działania Jakiego motywowały nasz sztab do działania

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2018 13:42
- Spodziewaliśmy się dobrego wyniku, ale nie tego, że wygramy w pierwszej turze. Były chwile olbrzymiej radości i wzruszenia – tak wyniki wyborów na prezydenta Warszawy skomentował w programie "W samo południe"  poseł Nowoczesnej Paweł Rabiej. 
rozwiń zwiń