X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Poseł PiS: należy jak najszybciej zwalczać patologie w systemie bankowym

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2018 07:58
- W sektorze bankowym patologie należy wypalać natychmiast. Potem one rozrastają się do rozmiarów trudnych do ogarnięcia - mówił w "Sygnałach dnia" Janusz Szewczak, poseł PiS, wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Finansów Publicznych.
Audio
  • Poseł PiS: patologie w systemie bankowym trzeba likwidować (Sygnały dnia/Jedynka)

Janusz Szewczak wskazał, że oskarżenia wysuwane względem rządzących na podstawie artykułu z "Gazety Wyborczej" są niewiarygodne. - Okazuje się, że nie ma tych 40 milionów, o których była mowa. Stenogram nie zawiera takich informacji. To wyłącznie tytuł w jednej gazecie, która od dawna szkodzi obecnemu rządowi - mówił parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości.

Zdaniem posła PiS, jeśli ktoś sam nagrał rozmowę to ma swobodę w jej interpretowaniu. - Może opowiadać rzeczy, jakie wydają się mu warte cytowania. Cenzurowanie i pomijanie niektórych faktów powinno budzić wątpliwości. Sam bardzo krytycznie oceniam zachowanie przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego - podkreślił gość "Sygnałów dnia".

Więcej w nagraniu audycji.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska

Gość: Janusz Szewczak (poseł PiS)

Data emisji: 16.11.2018

Godzina emisji: 7.15

ras/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Michał Dworczyk: premier nie spotka się z Markiem Chrzanowskim

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2018 07:58
- Szef KNF przestał pełnić swoją funkcję. Teraz jest czas na działanie prokuratury. Nie ma potrzeby, by premier spotykał się z Markiem Chrzanowskim - powiedział na antenie Jedynki szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Mucha: prezydent monitoruje sytuację ws. afery w Komisji Nadzoru Finansowego

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2018 08:57
 - Sprawa przebiega o tyle sprawnie z perspektywy instytucji państwa, że bardzo szybko nastąpiła reakcja - mówił o aferze w Komisji Nadzoru Finansowego w "Sygnałach dnia" Paweł Mucha, zastępca szefa Kancelarii Prezydenta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Pietraszkiewicz: zdarzenie związane z KNF musi zostać wyjaśnione

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2018 08:28
- W tej sprawie głównym problemem jest utrata zaufania do nadzoru bankowego, reprezentowanego przez takie instytucje jak Komisja Nadzoru Finansowego – powiedział na antenie Jedynki w audycji "Sygnały dnia" Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes Związku Banków Polskich.
rozwiń zwiń