X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ryszard Legutko: wygląda na to, że dojdzie do tzw. twardego Brexitu

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2018 08:46
- Wyjście Wielkiej Brytanii z Unii bez porozumienia byłoby klęską Unii Europejskiej - mówi w "Sygnałach dnia" szef delegacji PiS do europarlamentu
Audio
  • Ryszard Legutko o Brexicie (Sygnały dnia/Jedynka)
Prof. Ryszard Legutko
Prof. Ryszard LegutkoFoto: Jacek Konecki/PR

W Brukseli dziś narada unijnych ministrów z 27 krajów w sprawie Brexitu i przygotowania do zaplanowanego na niedzielę (25 listopada) szczytu, podczas którego ma zostać zatwierdzone porozumienie o wyjściu Wielkiej Brytanii z UE. Poniedziałkowe, nadzwyczajne spotkanie europejskich przywódców zakończy tydzień kluczowych rozmów dotyczących warunków wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii.

- Jak wiemy, w Wielkiej Brytanii są duże sprzeciwy wobec tego porozumienia, które słyszalne są z różnych stron - mówi Ryszard Legutko. - Na razie wygląda na to, że dojdzie do tzw. twardego Brexitu, czyli nie będzie żadnego porozumienia, ale pamiętajmy, że obydwie strony są pod presją czasu i  polityczną - dodaje. 

Gość Jedynki zwraca uwagę, że "twardy Brexit" będzie oznaczał klęskę przywódców politycznych. - A niedługo mamy wybory do Parlamentu Europejskiego, a co za tym idzie do wszystkich ważnych instytucji: Komisji, Rady itd - podkreśla.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Prof. Ryszard Legutko (szef delegacji PiS do europarlamentu)

Data emisji: 19.11.2018

Godzina emisji: 7:39

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Brexit: od porozumienia do chaosu

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2018 13:46
Premier Theresa May po obradach swojego gabinetu oświadczyła, że rząd "kolektywnie" poparł przyjęcie proponowanego tekstu umowy dotyczącej wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Jednak już nazajutrz zapanował chaos. Ministrowie brytyjskiego rządu rezygnowali ze stanowisk, a w Izbie Gmin na premier posypały się słowa krytyki. Gośćmi Polskiego Radia 24 byli dr Agnieszka Bryc (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu) i Michał Potocki (Dziennik Gazeta Prawna). 
rozwiń zwiń