X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. "Akcja promieniuje na inne pory roku"

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2018 09:09
- Niektórzy pytają, dlaczego tylko zimę, a to się przenosi, promieniuje na pozostałe pory roku - mówi w "Sygnałach dnia" Małgorzata Kownacka, koordynatorka akcji. 
Audio
  • Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. "Akcja promieniuje na inne pory roku" (Sygnały dnia/Jedynka)
Małgorzata Kownacka
Małgorzata KownackaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W całym kraju odbyła się w niedzielę Wielka Uliczna Zbiórka Darów w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". W ramach akcji w siedzibie Polskiego Radia zebrano 200 kilogramów żywności oraz 674 kilogramy odzieży, butów, zabawek, książek, gier i artykułów szkolnych. Dary zostały przewiezione do Towarzystwa Przyjaciół Dzieci na Mokotowie.


Czytaj więcej
PDPZ kopia 1200.jpg
26. Akcja charytatywna "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

- Można nadal przynosić dary do punktów stacjonarnych. Cały czas można też zakładać sztaby - mówi Małgorzata Kownacka - Akcja potrwa do 23 grudnia - dodaje. 

Honorowy patronat nad akcją objęła Pierwsza Dama - Agata Kornhauser-Duda. Polskie Radio jest patronem medialnym wydarzenia

Znakiem rozpoznawczym Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" jest żółte uśmiechnięte słoneczko. Inicjatorką akcji jest dziennikarka Polskiego Radia Lublin Ewa Dados.

Informacje o punktach zbiórek w całym kraju i o tym, jak założyć sztab, można znaleźć na stronie internetowej www.pdpz.pl lub pod numerem bezpłatnej infolinii 800-600-650. Sztaby można zakładać do świąt Bożego Narodzenia.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Wiesław Molak

Gość: Małgorzata Kownacka (koordynatorka akcji)

Data emisji: 26.11.2018

Godzina emisji: 

IAR/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pomagamy dzieciom przetrwać najtrudniejszą porę roku

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2018 17:29
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono - wierni tej zasadzie są od lat organizatorzy, wolontariusze i darczyńcy akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". Akcja jest ogólnopolskim programem pomocy dzieciom w okresie przedświątecznym.
rozwiń zwiń