X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Splendory 2018. "Już po raz 31. mówimy naszym aktorom, jak bardzo ich kochamy"

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2018 12:41
Tradycyjnie w pierwszy poniedziałek grudnia Teatr Polskiego Radia wręczy swoje najważniejsze wyróżnienia, czyli nagrody Wielkiego Splendora. 
Audio
  • Dyrektor i aktorzy Teatru Polskiego Radia o pracy w TPR (Sygnały dnia/Jedynka)
Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia
Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego RadiaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia powiedział, że w tym roku w czasie uroczystej gali uhonorowani zostaną również twórcy debiutujący w Teatrze Polskiego Radia. – Już po raz 31. mówimy naszym aktorom, jak bardzo ich kochamy i dziękujemy im za pracę w minionym roku. Po raz pierwszy tego samego dnia wręczymy nagrody Arete za debiuty w Teatrze Polskiego Radia. Małgorzata Kozłowska i Piotr Bajtlik są jej laureatami - poinformował gość audycji.

Sami debiutanci przyznali, że praca w TPR jest dla nich przyjemnością. - Panuje tam wyjątkowa atmosfera, powiedziałbym rodzinna. Przychodzi sie tam, jak do siebie. To fantastyczne, że można oddać się tej wyjątkowej pracy w tak sympatycznej atmosferze - powiedział aktor Piotr Bajtlik.  

Aktorka Małgorzata Kozłowska wspominała o początkach swojej przygody z TPR. - Pierwszy był koncert Leszka Długosza w Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia. Nie ukrywam, że w teatrze udzielałam się głównie muzycznie - przyznała.

Aktorka Ewa Kania, która współpracowała z takimi osobowościami, jak Roman Wilhelmi, Jan Englert, Anna Seniuk. - Wówczas aktor musi czuć się dobrze, bo inaczej nic nie zagra. Przez to, że wzajemnie się nakręcaliśmy, była to niezwykła praca - powiedziała Ewa Kania.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.     

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Janusz Kukuła (dyrektor Teatru Polskiego Radia), Ewa Kania, Małgorzata Kozłowska, Piotr Bajtlik (aktorzy Teatru Polskiego Radia)

Data emisji: 1.12.2018

Godzina emisji: 8.15

abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Na drugim brzegu tęczy" piosenki Tadeusza Nalepy

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2018 22:00
W Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana odbył się koncert w ramach comiesięcznych spotkań Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. Tym razem muzycznym bohaterem był Tadeusz Nalepa, którego piosenki zaśpiewali młodzi wokaliści i aktorzy. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Witold Pelka "I w anioły"

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 12:00
W niedzielę 2 grudnia o godzinie 20:05 radiowa Trójka zaprasza na premierowe słuchowisko Witolda Pelki "I w anioły".
rozwiń zwiń