X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Halicki: Koalicja Obywatelska istnieje i będzie się poszerzać

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2018 10:21
- Grzegorz Schetyna budując koalicję obywatelską wykonał krok, którego oczekiwali wyborcy. Koalicja Obywatelska istnieje i będzie się wciąż poszerzać - przekonywał na antenie radiowej Jedynki poseł PO Andrzej Halicki.
Audio
  • Andrzej Halicki: Koalicja Obywatelska będzie się rozszerzać (Jedynka/Sygnały dnia)

- PO nie ma zamiaru kontynuować Koalicji Obywatelskiej - stwierdziła szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer po tym, jak z Nowoczesnej do klubu PO odeszło siedmioro posłów, w tym szefowa klubu Kamila Gasiuk-Pihowicz. Tymczasem gość "Sygnałów dnia" przekonywał, że KO "wciąż istnieje i będzie się poszerzać". - Przejście posłów nie jest przeszkodą dla tego projektu - powiedział poseł Andrzej Halicki. Poseł dodał, że o wspólnych listach przed wyborami do Parlamentu Europejskiego jego ugrupowanie będzie rozmawiać także z PSL-em.

Andrzej Halicki zwrócił uwagę, że nie w ciągu jednego dnia, ale najbliższych tygodniach będą podejmowane decyzje  - Przed nami dwie kampanie, europejska i ta krajowa – podkreślił polityk. - Wszystkie środowiska polityczne, które mają charakter prodemokratyczny, proeuropejski, a więc będą stać na straży porządku konstytucyjnego, a także odbudowania naszego miejsca w Europie, powinny współdziałać razem i powinny stworzyć jedne wspólny blok. Wybory samorządowe pokazały, że jest to działanie skuteczne – dodał Andrzej Halicki.

Więcej, także o dekomunizacji warszawskich ulic, w dalszej części rozmowie.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska

Gość: Andrzej Halicki (poseł, PO)

Data emisji: 14.12.2018

Godzina emisji: 8.16

tjak/kh


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Koniec klubu Nowoczesnej. Komentarze polityków

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2018 18:23
Do klubu Platforma Obywatelska - Koalicja Obywatelska dołączy ośmiu posłów należących do Nowoczesnej. Oznacza to, że klub Nowoczesnej przestaje istnieć. Tę sprawę w Polskim Radiu 24 komentowali politycy: Paweł Kobyliński (właśnie opuścił Nowoczesną), Mirosław Suchoń (Nowoczesna) i Joanna Borowiak (PiS).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Lubnauer: to co się stało nadwyręża nasze wzajemne zaufanie

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2018 19:53
Klub PO zmienił w środę nazwę na Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska - Koalicja Obywatelska; dołączyło do niego 8 byłych posłów Nowoczesnej, co oznacza że ten klub przestaje istnieć i staje się kołem. Razem znaczymy więcej - podkreślał szef PO Grzegorz Schetyna. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Publicysta: kryzys lojalności w Nowoczesnej trwa od dłuższego czasu

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2018 10:17
– Sytuacja dotycząca Nowoczesnej nie jest związana ze skutecznością szefa Platformy Obywatelskiej, ale z nieskutecznością Katarzyny Lubnauer – ocenił Grzegorz Łaguna z Superstacji. W "Debacie Poranka" Polskiego Radia 24 komentarze publicystów dotyczące rozpadu klubu Nowoczesnej.
rozwiń zwiń