Stanisław Tyszka: jeszcze w styczniu przedstawimy program Kukiz'15 przed wyborami do PE

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2019 08:14
Wicemarszałek Sejmu z Kukiz’15 Stanisław Tyszka zapowiada, że jego ugrupowanie przedstawi program przed wyborami do europarlamentu jeszcze w tym miesiącu. Gość radiowej Jedynki podkreślał, że Kukiz’15 na bieżąco prezentuje najważniejsze założenia swojego programu.
Audio
  • Stanisław Tyszka o programie Kukiz'15 przed wyborami do PE (Sygnały dnia/Jedynka)
Audio
  • Stanisław Tyszka o programie Kukiz'15 przed wyborami do PE (Sygnały dnia/Jedynka)

- To Kukiz'15 zaproponował żeby obniżyć akcyzę i vat. Ten drugi jest w Polsce najwyższy w całej UE, czyli 23 proc. na energię elektryczną. Dlaczego Brytyjczycy i Francuzi mogą płacic 5 proc. VAT-u, a Polacy 23? Ja tego nie rozumiem - powiedział Stanisław Tyszka.

Wicemarszałek Sejmu dodał, że Kukiz'15 na pewno wystawi reprezentacje do Parlamentu Europejskiego. - To istotne wybory ze względu na to, co dzieje się obecnie w Europie. Pozostało do nich jeszcze trochę czasu, dlatego na razie nie ma decyzji, co do kwestii personalnej - poinformował gość "Sygnałów dnia".

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja.

. .

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Piotr Gociek

Gość: Stanisław Tyszka (wicemarszałek Sejmu z Kukiz'15)

Data emisji: 03.01.2019

Godzina emisji: 7.15

iar/koz/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stanisław Tyszka: to niemoralne, by obywatele spłacali długi partii

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2018 08:37
- Mamy bardzo pozytwny odbiór wśród obywateli, którzy są słusznie oburzeni tym, że mieliby płacić długi nieudolnych partyjniaków - powiedział na antenie Jedynki wicemarszałek sejmu Stanisław Tyszka. Członek ugrupowania Kukiz'15 przedstawił projekt, według którego, politycy powinni ponosić odpowiedzialność za zobowiązania finansowe swoich ugrupowań.
rozwiń zwiń