X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piotr Zgorzelski: na zaproszenia szefa rządu trzeba odpowiadać pozytywnie

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2019 09:57
- Polskie Stronnictwo Ludowe weźmie udział w organizowanym przez premiera spotkaniu dotyczącym rozmów o zmianach w prawie po tragedii w Gdańsku – powiedział na antenie radiowej Jedynki Piotr Zgorzelski, poseł PSL.
Audio
  • Piotr Zgorzelski: na zaproszenia premiera trzeba odpowiadać pozytywnie i chodzić na organizowane przez niego spotkania (Sygnały dnia/Jedynka)

Rozmowy o zmianach legislacyjnych premiera Mateusza Morawieckiego z szefami klubów i kół parlamentarnych mają się odbyć w piątek w Sejmie o godz. 15.30. Spotkanie ma być poświęcone propozycjom zmian w prawie, by zapobiec podobnym wydarzeniom, jakie rozegrały się w Gdańsku. 13 stycznia podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Paweł Adamowicz został trzykrotnie ugodzony nożem przez 27-letniego zamachowca. Prezydent Gdańska zmarł w szpitalu następnego dnia.

- PSL weźmie udział w tym spotkaniu. Tak samo, jak wzięliśmy udział w spotkaniu na zaproszenie pana prezydenta w momencie, kiedy dokonano tego brutalnego zamachu. Zrobimy to dlatego, że uważamy, iż na zaproszenia czy to głowy państwa, czy to szefa rządu trzeba odpowiadać pozytywnie - powiedział Piotr Zgorzelski. I podkreślił, że jego ugrupowanie zawsze wychodziło naprzeciw z rozwiązaniami wtedy, kiedy była taka potrzeba.

Parlamentarzysta zaznaczył też, że aby obniżyć temperaturę obecnego sporu publicznego, należy bardziej skupić się na przestrzeganiu tych przepisów, które są. - Dopiero później zobaczmy, czy należy je zmieniać, czy nie. Ja chciałbym podkreślić, że można i trzeba - powiedział Piotr Zgorzelski.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

ProwadzącyPiotr Gociek

Gość: Piotr Zgorzelski (Polskie Stronnictwo Ludowe)

Data emisji: 24.01.2019

Godzina emisji: 8.14

bb/IAR/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piotr Zgorzelski (PSL): taśmy absolutnie mnie nie zabolały

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2018 09:15
- O słabości państwa świadczy, że taśmy będą towarzyszyć niejednym polskim wyborom. I zawsze otwarte jest pytanie, gdzie jest źródło pochodzenia tych nagrań, zwłaszcza że jedno z nich pochodzi sprzed 2014 roku – mówił w Jedynce Piotr Zgorzelski, szef sztabu PSL.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Dworczyk: premier nie spotka się z Markiem Chrzanowskim

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2018 07:58
- Szef KNF przestał pełnić swoją funkcję. Teraz jest czas na działanie prokuratury. Nie ma potrzeby, by premier spotykał się z Markiem Chrzanowskim - powiedział na antenie Jedynki szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk.
rozwiń zwiń