X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paweł Soloch: spodziewamy się, że wizyta prezydenta Francji w Polsce odbędzie się wiosną

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2019 09:46
- Spodziewamy się, że wiosną dojdzie do wizyty Emmanuela Macrona w Polsce, co pokazuje, że nie jesteśmy krajem izolowanym i trudno nas pomijać w kwestiach kluczowych dla rozwoju kontynentu i bezpieczeństwa - powiedział na antenie radiowej Jedynki Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.
Audio
  • Szef BBN: trudno nas pomijać w kluczowych kwestiach dla Europy (Sygnały dnia/Jedynka)

- Na spotkaniu z Emmanuelem Macronem w Polsce może dojść do rozmów na tematy gospodarcze oraz współpracy przemysłu zbrojeniowego, ale trudno wyobrazić sobie budowę bezpieczeństwa Europy bez obecności USA - powiedział Paweł Soloch.

W Warszawie w połowie lutego ma się odbyć tzw. konferencja bliskowschodnia. Do tego wydarzenia na antenie radiowej Jedynki odniósł się szef BBN. 

- Organizacja konferencji bliskowschodniej w Warszawie ma podwójny sens. Jest ona odzwierciedleniem dobrych relacji polsko-amerykańskich. Zależy nam, aby panował pokój na Bliskim Wschodzie, w dodatku jesteśmy niestałym członkiem Rady Bezpieczeństwa ONZ i to daje nam dodatkowy mandat, by uczestniczyć w dyskusjach na temat bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie. W tle są także relacje Stany Zjednoczone-Europa. Polska chciałaby odgrywać rolę państwa, które służy niwelacji różnic i napięcia między Ameryką a Unią Europejską - stwierdził szef BBN.

- Z początkiem roku pewne sprawy uległy przyśpieszeniu, co pokazuje zakup czterech helikopterów bojowych. Jesteśmy suwerennym państwem i chcemy, by wielcy partnerzy, tacy jak Chiny, traktowali nas podmiotowo, a z Chinami współpracujemy na wielu polach. Mam nadzieję, że sprawa związana z firmą Huawei nie będzie przyczyną totalnego załamania relacji polsko-chińskich - dodał gość audycji.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Piotr Gociek

Gość: Paweł Soloch (szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego)

Data emisji: 30.01.2019

Godzina emisji: 8.15

dn/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak