X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jarosław Guzy: konferencja bliskowschodnia wyraźnie się profiluje

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2019 09:30
- Wyłania się z mgławicy, jaką była na samym początku. Widać wyraźnie, że chyba nie ma możliwości zorganizowania koferencji bliskowschodniej, która by uwzględniała wszystkie zainteresowane strony - mówi w "Sygnałach dnia" ekspert ds. międzynarodowych. 
Audio
  • Jarosław Guzy o konferencji bliskowschodniej (Sygnały dnia/Jedynka)

Spotkanie ministerialne poświęcone bezpieczeństwu na Bliskim Wschodzie, którego współorganizatorami są Polska i USA, odbędzie się w Warszawie w dniach 13-14 lutego. Jak zapowiedział Mike Pompeo, szef amerykańskiej dyplomacji, jednym z tematów będzie polityka prowadzona przez władze Iranu. Zaproszenie na konferencję wystosowano do przedstawicieli władz blisko 80 krajów, w tym państw arabskich. 

Iran, który nie został zaproszony na konferencję, kilka razy bardzo krytycznie wypowiadał się na temat tego, że to Polska jest współorganizatorem wydarzenia i ostrzegał, że może to negatywnie wpłynąć na stosunki dwustronne.

- Ta konferencja jest sfokusowana w tej sposób, że Iran jest bardziej przedmiotem niż podmiotem dyskusji, niezależnie od tego, że program nie jest skoncentrowany na piętnowaniu Iranu czy analizowaniu jego działań. Natomiast, chociażby z tego, co obserwujemy przez ostatnie lata, Iran jest jednym z najbardziej agresywnych podmiotów funkcjonujących w domenie Bliskiego Wschodu - mówi Jarosław Guzy. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Katarzyna Hejke

Gość: Jarosław Guzy (ekspert ds. międzynarodowych)

Data emisji: 11.02.2019

Godzina emisji: 8.39

kh


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Benjamin Netanjahu będzie na konferencji w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2019 17:42
Premier Izraela Benjamin Netanjahu przyjedzie 13 lutego na konferencję bliskowschodnią w Warszawie - poinformowało w niedzielę jego biuro. Dzień później szef izraelskiego rządu wróci do swojego kraju.
rozwiń zwiń