X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ryszard Czarnecki: Prawo i Sprawiedliwość podchodzi do eurowyborów z pokorą

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2019 10:07
Europoseł PiS Ryszard Czarnecki liczy, że na wynik jego partii w eurowyborach będą miały wpływ osiągnięcia rządu. – Dlatego, że w wielu krajach wybory do Parlamentu Europejskiego są dla wyborców okazją do oceny pracy rządu – powiedział w "Sygnałach dnia" na antenie radiowej Jedynki.
Audio
  • Ryszard Czarnecki: Prawo i Sprawiedliwość podchodzi do eurowyborów z pokorą (Sygnały dnia/Jedynka)

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja. We wtorek Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatów, którzy wystartują z miejsc pierwszych i drugich w trzynastu okręgach wyborczych. Na "jedynkach" i "dwójkach" znalazło się wielu czołowych polityków obozu rządzącego, m.in. wicepremier Beata Szydło, minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński czy wiceminister kultury Jarosław Sellin.

Wśród kandydatów na szczytach list są także obecni europosłowie PiS, w tym m.in. Ryszard Czarnecki. Jak przyznał na antenie Jedynki, jego partię czeka trudna wyborcza rywalizacja. - Podchodzimy do tych wyborów z pewną pokorą. Będziemy zabiegać o głosy naszych wyborców – powiedział.

Jak dodał, liczy na to, że na wynik PiS w eurowyborach będą miały wpływ osiągnięcia rządu. - Dlatego, że w wielu krajach wybory do Parlamentu Europejskiego są dla wyborców okazją do oceny pracy rządu. Myślę, że w Polsce wyborcy docenią także nasz rząd i jego osiągnięcia, czy pracuje dobrze, czy nie – zaznaczył.

Ryszard Czarnecki w najbliższych wyborach wystartuje z drugiego miejsca w Warszawie. Europosłem jest nieprzerwanie od 2004 r., w każdych kolejnych wyborach startował z innego okręgu – poprzednio w Wielkopolsce. Jak powiedział, decyzję o tym, że tym razem będzie na listach w stolicy, podjął osobiście prezes PiS Jarosław Kaczyński. - Zaproponował to władzom Prawa i Sprawiedliwości, zostało to jednomyślnie zaakceptowane - oznajmił gość Jedynki.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Ryszard Czarnecki (poseł do Parlamentu Europejskiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości)

Data emisji: 21.02.2019

Godzina emisji: 8.14

bb/IAR/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak