X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dawid Wildstein: szok w PSL-owskich dołach

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2019 09:30
- PSL mimo deklarowanego konserwatyzmu i deklarowanego elektoratu, do którego się odwołuje jest w stanie wchodzić w koalicję z partiami, które deklarują zupełnie coś innego na sztandarach - mówi publicysta.
Audio
  • Komentarz Dawida Wildsteina o PSL-u (Sygnały dnia/Jedynka)

Takimi słowami Dawid Wildstein skomentował wypowiedź Piotra Zgorzelskiego z PSL, który zwierzył się, że to brak pieniędzy na kampanię wyborczą spowodował, iż Stronnictwo przystąpiło do Koalicji Europejskiej. Komentator ocenił, że wyborczy sojusz to inicjatywa przeciwników PSL-u lub wewnętrzna rozgrywka w Koalicji Europejskiej, zaś taki krok - jego zdaniem - był szokiem dla wyborców  i szeregowych działaczy Ludowców.

Posłuchaj całego komentarza.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska

Gość: Dawid Wildstein (Telewizja Polska)

Data emisji: 1.03.2019

Godzina emisji: 8.44

ag


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lider zespołu Bayer Full rezygnuje z członkostwa w Polskim Stronnictwie Ludowym

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2019 17:09
Lider zespołu Bayer Full i członek PSL Sławomir Świerzyński poinformował, że w czwartek złoży rezygnację z członkostwa w partii. Jak podkreślił, występuje z PSL na znak protestu, bo nie godzi się z obecną linią polityczną Stronnictwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PSL w Koalicji Europejskiej. Komentarze publicystów

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2019 10:21
- Chłopi z ulicy Wiejskiej w Warszawie poświęcili dla dwóch lub trzech mandatów w europarlamencie cały swój, i tak już nadszarpnięty, wizerunek – ocenił Piotr Cywiński z tygodnika "Sieci". W "Debacie Poranka" Polskiego Radia 24 dyskusja na temat decyzji działaczy Polskiego Stronnictwa Ludowego o dołączeniu do Koalicji Europejskiej oraz o przyszłości ludowców.
rozwiń zwiń