X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Beata Kempa: jesteśmy wiarygodni, nasz głos jest słyszalny w Europie

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2019 07:49
- Nasza polityka zagraniczna na pewno będzie odpowiedzialna i ukierunkowana na funkcjonowanie Polski w Unii Europejskiej, ale funkcjonowanie, w którym nasz głos będzie się liczył, a nie tylko połajanki - mówiła w "Sygnałach dnia" Beata Kempa, minister ds. pomocy humanitarnej.
Audio
  • Beata Kempa o wyborach do PE (Sygnały dnia/Jedynka)

Beata Kempa tłumaczyła, że PiS w Parlamencie Europejskim chce nie tylko zabezpieczać interesy Polski, ale także dbać o jedność UE. - To nie jest tak, jak mówią nasi adwersarze, że chcemy z tej Unii wyjść, i bredzą o polexicie - podkreśliła minister.

- Ważne, aby Unia Europejska zaakceptowała reformy w Polsce, które są bardzo potrzebne i akceptowane przez polskie społeczeństwo. Niektóre kraje UE muszą dostrzec, że Polacy mają prawo do własnych dążeń i ambicji - dodała.

Beata Kempa uważa, że Unia Europejska nie ma planu na kwestie kryzysu migracyjnego. Jak mówiła, za kilkadziesiąt lat ludność Afryki będzie stanowiła 50 proc. ludności świata. - Bez bardzo dobrze skoordynowanej pomocy, również ze Stanami Zjednoczonymi, na pewno ta optyka będzie musiała się zmienić - zaznaczyła polityk.

Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Beata Kempa (minister ds. pomocy humanitarnej)

Data emisji: 06.03.2019

Godzina emisji: 7.15

mr/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Beata Kempa: trzeba walczyć z donoszeniem na Polskę w Parlamencie Europejskim

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2019 09:44
– Jestem wrogiem i przeciwnikiem donoszenia na Polskę. Powinniśmy z tym zjawiskiem walczyć. Tę walkę rozpoczną wyborcy – powiedziała w radiowej Trójce Beata Kempa, minister ds. pomocy humanitarnej.
rozwiń zwiń