X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szef KPRM o negocjacjach ws. podwyżek w oświacie: wierzę w wypracowanie kompromisu

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2019 09:15
- Zbliżyliśmy się już do siebie w naszych oczekiwaniach. To, co jest najważniejsze, to żeby egzaminy odbyły się w sposób niezakłócony - mówił w "Sygnałach dnia" Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Audio
  • Michał Dworczyk o negocjacjach między rządem i związkami zawodowymi nauczycieli (Sygnały dnia/Jedynka)

W środę o godz. 13.00 mają zostać wznowione rozmowy między przedstawicielami rządu i nauczycielskimi związkami zawodowymi w sprawie podwyżek dla pracowników oświaty. Podczas wtorkowej rundy negocjacji Związek Nauczycielstwa Polskiego i Forum Związków Zawodowych wycofały się z żądania tysiąca złotych podwyżki od wynagrodzenia zasadniczego i zaproponowały 30-procentową podwyżkę od 1 stycznia 2019 roku. Według propozycji rządowej nauczyciele od września mieliby dostać 9 proc. podwyżki.

rdss 1200.jpg
Kolejna tura negocjacji rządu z nauczycielami. Czas na rozpatrzenie propozycji

Michał Dworczyk podkreślił, że rząd zaapelował do centrali związkowych, by wstrzymać zapowiadany na czas egzaminów strajk. Jak mówił, to teraz najważniejsza kwestia - niezakłócenie przeprowadzenia egzaminów: ósmoklasisty i gimnazjalnych.

- Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom nauczycieli, chcemy, żeby podwyżki rosły również w kolejnych latach, ale apelujemy, aby strajk nauczycieli przesunąć poza termin egzaminów. Zaoszczędźmy dzieciom stresów - tłumaczył gość Jedynki.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której szef KPRM mówił również o ewentualnej rekonstrukcji rządu i sobotniej konwencji PiS.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Michał Dworczyk (szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów)

Data emisji: 3.04.2019

Godzina emisji: 7.14

mr/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kolejna tura negocjacji rządu z nauczycielami. Czas na rozpatrzenie propozycji

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2019 06:00
O godz. 13.00 mają zostać wznowione rozmowy w sprawie podwyżek dla pracowników oświaty. Podczas wczorajszej rundy związki wycofały się z żądania 1000 zł podwyżki i zaproponowały 30-procentową podwyżkę od 1 stycznia 2019 roku. Według propozycji rządowej nauczyciele od września mieliby dostać 9 proc. podwyżki. 
rozwiń zwiń