X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Władysław Teofil Bartoszewski: po obu stronach politycznej bariery są ludzie, którzy mają mieszaną przeszłość

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2019 09:38
- Rozumiem decyzję Jana Rulewskiego, ale ponieważ PSL jest bliżej jeśli chodzi o wartości europejskie do SLD niż do PiS to tej decyzji większość naszych członków nie poprze - mówił w "Sygnałach dnia" Władysław Teofil Bartoszewski (kandydat PSL do Parlamentu Europejskiego).
Audio
  • Władysław Teofil Bartoszewski o decyzji Jana Rulewskiego (Sygnały dnia/Jedynka)

Senator Platformy Obywatelskiej Jan Rulewski zapowiedział opuszczenie klubu parlamentarnego tego ugrupowania. Były opozycjonista z czasów PRL tłumaczył w Polsat News, że przyczyną podjęcia przez niego takiej decyzji jest sprzeciw wobec zajmowania czołowych miejsc na listach Koalicji Europejskiej przez byłych funkcjonariuszy PZPR.

Władysław Teofil Bartoszewski tłumaczył, że każdy ma prawo i obowiązek podejmować takie decyzje. Jak mówił gość Jedynki, w ramach Koalicji Europejskiej istnieją duże różnice światopoglądowe, ale są pewne wartości, które ją łączą.

- Legendy opozycji są po rozmaitych stronach naszej sceny politycznej. Po obu stronach politycznej bariery są ludzie, którzy mają mieszaną przeszłość - podkreślił kandydat PSL do Parlamentu Europejskiego.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której Władysław Teofil Bartoszewski mówił także o ewentualnej rekonstrukcji rządu.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska

Gość: Władysław Teofil Bartoszewski (kandydat PSL do Parlamentu Europejskiego)

Data emisji: 12.04.2019

Godzina emisji: 8.40

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Debata dnia". Jan Rulewski odchodzi z PO. Komentarze publicystów

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2019 19:00
"Wychodzę dziś z klubu parlamentarnego. Ja takiej Koalicji Europejskiej wspierać nie mogę. Przeszkadzają mi elementy lewicowe, dlatego że one nie są oparte na wartościach" - powiedział Jan Rulewski. Decyzje senatora o odejściu z PO w Polskim Radiu 24 komentowali publicyści: Robert Tekieli (PR24), Jakub Pacan (Tygodnik Solidarność), Tomasz Wróblewski (Warsaw Enterprise Institute).
rozwiń zwiń