X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Joanna Lichocka: kolejny atak na premiera na podstawie zmanipulowanych informacji

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2019 07:49
- Premier ma kolejne sukcesy i jest silnym liderem sprawczym obozu prawicowo-rządzącego, dlatego jest celem ataków - mówiła w "Sygnałach dnia" Joanna Lichocka, posłanka Prawa i Sprawiedliwości.
Audio
  • Joanna Lichocka: atak na premiera był na bazie manipulacji (Sygnały dnia/ Jedynka)
Joanna Lichocka
Joanna Lichocka Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

morawiecki-1200-pap.jpg
"Artykuł jest pełen manipulacji i nierzetelności". Premier pozwie "Gazetę Wyborczą"

Poniedziałkowa "Gazeta Wyborcza" napisała, że szef rządu wraz z żoną w 2002 roku kupili 15 ha gruntów za 700 tys. zł od Kościoła we Wrocławiu; później rzeczoznawca ocenił, że nieruchomość już w 1999 roku warta była prawie 4 mln zł. Jak czytamy w "GW", władze Wrocławia zaplanowały bowiem na tych terenach inwestycje, a przez środek działki dzisiejszego premiera przebiegać ma trasa szybkiego ruchu. Gazeta napisała, że "dokumenty tej transakcji zniknęły, a obecny proboszcz nie wie, skąd ta niska cena". 

- Opozycja rozpaczliwie próbuje używać jakichkolwiek chwytów do walki w tej kampanii. To, co w tej chwili dotyczy premiera Mateusza Morawieckiego, jest po prostu kolejnym atakiem na podstawie nieprawdziwych i zmanipulowanych informacji. Opozycja trafnie rozpoznała, że premier Mateusz Morawiecki jest ogromną siłą obozu dobrej zmiany. Premier ma kolejne sukcesy i jest silnym liderem sprawczym obozu prawicowo-rządzącego, dlatego jest celem ataków. Opozycja będzie stawać na rzęsach, żeby zaszkodzić rządowi - powiedziała Joanna Lichocka.

Mateusz Morawiecki poinformował niedawno, że stały comiesięczny dodatek dla dorosłych osób o całkowitej niepełnosprawności ma być finansowany z podatku handlowego i Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych. 

- Zapowiedź 500+ dla osób dorosłych niepełnosprawnych jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom tej grupy. W tej kwestii trzeba zrobić jeszcze bardzo wiele, ale my rządzimy dopiero trzy i pół roku, a nadrobienie dekad złej polityki społecznej, skłaniającej się do żerowania uprzywilejowanych elit na państwie, wymaga czasu i drugiej kadencji - dodała posłanka PiS.

Gość radiowej Jedynki przyznała, że "walczymy bezwzględnie i będziemy walczyli bezwzględnie z każdym przestępstwem pedofilii". - Chętnie opowiemy się za komisją, która będzie badać te przypadki w każdym środowisku, nie tylko w wyselekcjonowanym. Opozycja najwyraźniej chce używać tego problemu do walki z Kościołem i na to nie ma zgody - dodała Joanna Lichocka.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Joanna Lichocka (posłanka PiS)

Data emisji: 21.05.2019 

Godzina emisji: 7.14

dn/PAP/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Joanna Lichocka: od wyników wyborów do PE zależy kontynuacja programów społecznych

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2019 19:40
Poseł PiS Joanna Lichocka powiedziała w Kaliszu, że wybory do PE są bardzo ważne dla Polaków, bo zdecydują o rozwoju kraju na wiele dekad. - To będą wybory, w których Polacy zdecydują, czy będą kontynuowane programy 500 plus, trzynasta emerytura lub wyprawka dla uczniów- podkreśliła.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joanna Lichocka: Donald Tusk łamie zasady neutralności, walczy z rządem PiS

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2019 10:17
- Donald Tusk nie po raz pierwszy dość ostentacyjnie łamie zasady neutralności, która powinna obowiązywać na stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej - powiedziała Joanna Lichocka (PiS). Odniosła się do udziału Tuska w sobotnim marszu w Warszawie, który organizuje Koalicja Europejska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joanna Lichocka: będziemy musieli powalczyć, by odejść od obłąkańczej koncepcji UE dwóch prędkości

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2019 14:18
- Europa jest jedna, jesteśmy już doświadczonymi członkami UE i tak należy nas traktować. Będziemy musieli powalczyć, by odejść od obłąkańczej koncepcji UE dwóch prędkości - powiedziała w Polskim Radiu 24 posłanka PiS Joanna Lichocka.   
rozwiń zwiń