X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Poseł Kukiz'15: pedofilia to jedna z największych zbrodni, jakie można uczynić

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2019 09:00
- Każdy powinien obejrzeć dokument Tomasza Sekielskiego. Nie boję się o to, co zobaczę - mówił w "Sygnałach dnia" Tomasz Jaskóła (Kukiz'15).
Audio
  • Tomasz Jaskóła o filmie Tomasza Sekielskiego (Sygnały dnia/Jedynka)
Tomasz Jaskóła
Tomasz Jaskóła Foto: PAP/Leszek Szymański

Film Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" od niedawna jest dostępny w internecie. W dokumentalnej produkcji dziennikarz śledczy rozmawia z dziewięcioma księżmi katolickimi, którzy dopuścili się pedofilii i molestowania nieletnich. Wypowiadają się także ich ofiary.

Tomasz Jaskóła uważa, że ten film to dowód na to, że zbieramy pokłosie nierozwiązanych problemów, takich jak dekomunizacja i brak lustracji. Jego zdaniem mamy też do czynienia z pewną próbą manipulacji.

- Ten film to z jednej strony troska o to, żeby chronić dzieci, a z drugiej strony troszkę manipulacja i łączenie pedofilii tylko i wyłącznie z Kościołem - tłumaczył gość Jedynki.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska 

Gość: Tomasz Jaskóła (Kukiz'15)

Data emisji: 13.05.2019 

Godzina emisji: 8.15

mr/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Film Tomasza Sekielskiego o pedofilii wśród księży. Komentarze publicystów

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2019 09:00
Film Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" od niedawna jest dostępny w internecie. W  dokumentalnej produkcji dziennikarz śledczy rozmawia z dziewięcioma księżmi katolickimi, którzy dopuścili się pedofilii i molestowania nieletnich. Wypowiadają się także ich ofiary. O dokumencie w PR24 dyskutowali Maciej Kożuszek z "Gazety Polskiej" i dr Sebastian Gajewski z Centrum Daszyńskiego.
rozwiń zwiń