X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Michał Woś ws. uchodźców: kluczowa jest pomoc na miejscu

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2019 09:42
- Polska już zwiększyła swoje zaangażowanie w tej kwestii. Mechanizm turecki spowodował, że przekazaliśmy już teraz 150 milionów złotych na obozy prowadzone w Turcji - mówił w "Sygnałach dnia" Michał Woś, nowy minister ds. pomocy humanitarnej.
Audio
  • Michał Woś o pomocy dla uchodźców (Sygnały dnia/Jedynka)

We wtorek w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się uroczystość powołania nowych ministrów w rządzie premiera Mateusza Morawieckiego. Rekonstrukcja rządu związana była m.in. z wyborami do Parlamentu Europejskiego, w których kilkoro ministrów uzyskało mandaty europosłów.

Michał Woś mówił w radiowej Jedynce, że wejdzie w obowiązki minister Beaty Kempy. - We wtorek przekazała mi symbolicznie urząd oraz najważniejsze sprawy - podkreślił polityk. Jak mówił, jedną z nich jest kwestia uchodźców.

- Najważniejsze jest kompleksowe podejście i spojrzenie na problem możliwie szeroko. Kluczowa jest pomoc na miejscu. Chcę wzmocnić działania pomocowe realizowane przez Polskę w państwach dotkniętych konfliktem i sąsiadujących - tłumaczył nowy minister.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Michał Woś (członek Rady Ministrów)

Data emisji: 5.06.2019

Godzina emisji: 8.15

mr/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jacek Sasin: dalej będę koordynował cały proces legislacyjny rządu

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2019 16:00
- Jestem w rządzie od półtora roku, odkąd premierem został Mateusz Morawiecki. Wtedy zostałem powołany na szefa Komitetu Stałego Rady Ministrów. Teraz dalej będę koordynował cały proces legislacyjny rządu - powiedział w Polskim Radiu 24 Jacek Sasin, w pierwszej rozmowie po powołaniu na stanowisko wicepremiera.
rozwiń zwiń