X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zdzisław Krasnodębski: na kongresie chcemy mówić o trudnych procesach

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2019 08:33
- Chcemy mówić o tym, co wynika z różnych trudnych procesów. Dziś tematami kongresu będą polityka zagraniczna i rola nowych mediów, jak można obronić stare wartości w świecie nowych mediów - zapowiedział Krasnodębski - mówił w "Sygnałach dnia" Zdzisław Krasnodębski, europoseł Prawa i Sprawiedliwości.
Audio
  • Zdzisław Krasnodębski o kongresie "Polska Wielki Projekt" (Jedynka/Sygnały dnia)
Prof. Zdzisław Krasnodębski
Prof. Zdzisław KrasnodębskiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Dziś drugi dzień kongresu "Polska Wielki Projekt", który odbywa się w Arkadach Kubickiego w Warszawie. Paneliści będą rozmawiać między innymi o demografii, rodzinie i języku mediów społecznościowych. W panelu dotyczącym zadań polskiej polityki zagranicznej wezmą udział między innymi szef dyplomacji Jacek Czaputowicz i szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

O wspomnianym kongresie mówił w "Sygnałach dnia" Zdzisław Krasnodębski, europoseł Prawa i Sprawiedliwości. - Chcemy mówić o tym, co wynika z różnych trudnych procesów. Dziś tematami kongresu będą polityka zagraniczna i rola nowych mediów, jak można obronić stare wartości w świecie nowych mediów - zapowiedział Krasnodębski. 

Polityk PiS przypomniał też o początkach idei kongresu. - Po przegranych wyborach PiS w 2007 roku pojawił się pomysł, żeby środowiska inteligenckie zaczęły się spotykać. W 2009 roku prace już były bardzo zaawansowane, a w 2010 roku kongres miał otworzyć kampanię prezydencką Lecha Kaczyńskiego - powiedział europoseł.

Więcej w całej audycji. 

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Zdzisław Krasnodębski (europoseł PiS)

Data emisji: 8.06.2019

Godzina emisji: 7.14

kad/K.A


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kongres "Polska Wielki Projekt" z udziałem m.in Jacka Czaputowicza i Krzysztofa Szczerskiego

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2019 07:55
Dziś drugi dzień kongresu "Polska Wielki Projekt", który odbywa się w Arkadach Kubickiego w Warszawie. Paneliści będą rozmawiać między innymi o demografii, rodzinie i języku mediów społecznościowych. W panelu dotyczącym zadań polskiej polityki zagranicznej wezmą udział między innymi szef dyplomacji Jacek Czaputowicz i szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.
rozwiń zwiń