X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polskie Radio opanowało Zakopane

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2019 10:04
W Zakopanem dziś drugi dzień pierwszej odsłony festiwalu "Lata z Radiem 2019". Wieczorem u stóp Tatr wystąpią między innymi Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy, Sławek Uniatowski, Hanka Rybka, Krzysztof Zalewski oraz Kayah.
Audio
  • Dyrektor PR1 Agnieszka Kamińska i w-dyr. PR1 Marcin Kusy o "Lato z Radiem Festiwal" w Zakopanem Sygnały dnia/Jedynka)
Marcin Kusy (L) i Agnieszka Kamińska (P)
Marcin Kusy (L) i Agnieszka Kamińska (P)Foto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Dyrektor Programu Pierwszego Polskiego Radia Agnieszka Kamińska zauważa, że Polskie Radio króluje w stolicy Tatr. - Wszędzie są nasze plakaty, nasze logo, nasze namioty, nasi artyści, rozpoznawalne twarze i rzeczywiście Zakopane jest opanowane przez Polskie Radio - mówi dyrektor. Przypomniała również, że festiwal to nie tylko muzyka, a towarzyszą mu różne inne wydarzenia

Pierwsza część koncertu odbyła się w piątek (28.06). Była to jednocześnie inauguracja całej trasy "Lata z Radiem Festiwal 2019". Jako pierwszy wystąpiło Włodek Pawlik Trio.

Jak mówił wicedyrektor radiowej Jedynki Marcin Kusy, było to niesamowite widowisko. - No Włodek, przy akompaniamencie swojego trio porwał publiczność. "Kum i kuma" była śpiewana przez wszystkich, natomiast "Prząśniczka", jest taki nerw w tej aranżacji Włodka Pawlika, taki jak mówią młodzi drive w tym nagraniu, że cała publiczność wstała w will Czerwony Bór - mówi Marcin Kusy. Zapewnił, że dzisiejsze koncerty będą łączyć różne muzyczne gatunki.

Wieczorem u stóp Tatr wystąpią między innymi Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy, Sławek Uniatowski, Hanka Rybka, Krzysztof Zalewski oraz Kayah. Początek dzisiejszego koncertu na Dolnej Równi Krupowej o godzinie 17. 

Z festiwalowych miast nadawane też będą audycje z udziałem publiczności. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny. Koncerty transmitowane i retransmitowane będą w Programie Pierwszym Polskiego Radia, w radiowej Dwójce, Trójce i Czwórce. Na portalu Polskiego Radia dostępny będzie streaming wydarzenia.

Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Audycja: "Sygnały dnia"

Rozmawiali: Krzysztof Grzesiowski, Daniel Wydrych

Goście: Agnieszka Kamińska (Dyrektor radiowej Jedynki, Marcin Kusy (Wicedyrektor radiowej Jedynki)

Data emisji: 29.06.19

Godzina emisji: 8.15

ag


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Chopin University Big Band w Zakopanem

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2019 17:40
- To świetna okazja, żeby zaprezentować polską muzykę - mówi Piotr Kostrzewa z Chopin University Big Band. Warszawski zespół wystąpi na scenie na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rusza Lato z Radiem 2019. Marcin Kusy: to ogromne przedsięwzięcie

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2019 14:22
- 26 wykonawców, 4 miasta, 2-dniowe koncerty i jedna płyta festiwalowa. Jest to ogromne przedsięwzięcie dla miłośników muzyki - powiedział w POlskim Radiu 24 Marcin Kusy, wicedyrektor radiowej Jedynki.
rozwiń zwiń