X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Michał Woś: mafia lekowa działała na wielką skalę. Przez lata nikt jej nie zwalczał

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2019 09:24
- Mafia lekowa działała na gigantyczną skalę, dopiero Ministerstwo Sprawiedliwości wraz z Ministerstwem Zdrowia przygotowało ustawę, w której są zawarte procedury dotyczące wywozu leków za granicę - powiedział minister ds. pomocy humanitarnej Michał Woś.
Audio
  • Michał Woś: dopiero teraz mamy skuteczne narzędzia w prawie do walki z mafią lekową (Sygnały dnia/Jedynka)

W audycji "Sygnały dnia" został poruszony temat braku dostępności niektórych leków w aptekach. PO zarzuca rządowi, że "nieudolnie walczy z mafią lękową". - Przypomnę, że przez wiele lat nikt nie walczył z mafią lękową, która działała na gigantyczną skalę. Dziwię się, że PO jeszcze wywołuje ten temat - powiedział gość Jedynki, dodając, że brak niektórych leków w aptekach jest "efektem zaniedbań".

- Dopiero Ministerstwo Sprawiedliwości wraz z Ministerstwem Zdrowia przygotowało ustawę, w której są zawarte procedury dotyczące wywozu leków za granicę - powiedział minister ds. pomocy humanitarnej Michał Woś, dodając, że "dopiero teraz mamy skuteczne narzędzia w prawie do walki z mafią".

Michał Woś o sprawie Denisa Lisowa: Polska jest ostoją wolności

Sąd Okręgowy w Warszawie postanowił odmówić przekazania Denisa Lisowa, który był ścigany europejskim nakazem aresztowania, szwedzkim organom sprawiedliwości. Rosjanin uciekł z córkami do Polski.

- To kolejny przykład tego, że Polska jest ostoją wolności, gdyż w naszym kraju nie ma dziwnych pomysłów, żeby państwo ingerowało tak daleko, jak w przypadku tej rodziny - powiedział gość "Sygnałów dnia".

Wsparcie chrześcijan na Bliskim Wschodzie

Michał Woś poruszył w radiowej Jedynce również sprawę konferencji dotyczącej wsparcia chrześcijan na Bliskim Wschodzie, która odbędzie się w USA. Gość Jedynki będzie rozmawiał z szefem organizacji pomocowej na świecie US AID, "która dysponuje miliardami dolarów".

- Jest to bardzo ważna wizyta, gdyż US AID jest zainteresowany naszymi projektami - powiedział minister ds. pomocy humanitarnej.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Henryk Szrubarz

Gość: Michał Woś (minister ds. pomocy humanitarnej)

Data emisji: 11.07.2019

Godzina emisji: 7.40

K.A


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sławomir Frątczak o zbrodni katyńskiej: ludobójstwo, którego nigdy nie osądzono

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2019 08:13
- Zbrodnia katyńska jest to ludobójstwo, którego de facto nigdy nie osądzono. W Katyniu złamano wszystkie możliwe cywilizowane zwyczaje - powiedział w radiowej Jedynce Sławomir Frątczak, dyrektor Muzeum Katyńskiego.
rozwiń zwiń