Wielki finał "Lato z Radiem Festiwal 2019". Marcin Kusy: bardzo długi i różnorodny maraton muzyczny

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2019 09:00
Pierwszy dzień wielkiego finału "Lato z Radiem Festiwal 2019" za nami. Zgromadzona w Parku Jordana w Krakowie publiczność zobaczyła występy wielu wspaniałych artystów, m.in. Katarzyny Nosowskiej, sióstr Natalii i Pauliny Przybysz, grup The Dumplings i Fisz Emade Tworzywo, a także zespołu Voo Voo. 
Audio
  • Marcin Kusy o finale "Lato z Radiem Festiwal 2019" (Sygnały Dnia/Jedynka)
Marcin Kusy
Marcin KusyFoto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Sobota zdominowana będzie przez śpiewające kobiety. Wystąpią Anita Lipnicka, Mela Koteluk, Julia Pietrucha i Daria Zawiałow, a także Skubas i Krzysztof Iwaneczko z Chopin University Big Band.

- Festiwalowe życie kwitnie. To bardzo długi i różnorodny maraton muzyczny. Piątek za nami, ale jeszcze dziś czeka nas wyjątkowe wydarzenie i niezwykły koncert - mówi w "Sygnałach dnia" wicedyrektor radiowej Jedynki Marcin Kusy. - Festiwale poznaje się po bardzo charakterystycznych momentach, których nie doświadczymy na żadnym innym festiwalu ani żadnej innej imprezie - dodaje.

Jakie momenty ma na myśli Marcin Kusy? Jakie pozakoncertowe atrakcje czekają na gości festiwalu w sobotę? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Audycja: "Sygnały dnia"

Prowadzący: Mateusz Drozda, Daniel Wydrych

Gość: Marcin Kusy (wicedyrektor radiowej Jedynki)

Data emisji: 31.08.19

Godzina emisji: 8.15

kh

Czytaj także

Pierwszy dzień finału festiwalu Lata z Radiem w Krakowie za nami

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2019 10:15
Pierwszy dzień wielkiego finału "Lato z Radiem Festiwal 2019" dobiegł końca. Zgromadzona w Parku Jordana w Krakowie publiczność zobaczyła występy wielu wspaniałych artystów, m.in. Katarzyny Nosowskiej, sióstr Natalii i Pauliny Przybysz, grup The Dumplings i Fisz Emade Tworzywo, a także zespołu Voo Voo. Sobota zdominowana będzie przez śpiewające kobiety. Wystąpią Anita Lipnicka, Mela Koteluk, Julia Pietrucha i Daria Zawiałow, a także Skubas i Krzysztof Iwaneczko z Chopin University Big Band.
rozwiń zwiń