Szef SLD: Armia Czerwona wygnała hitlerowców z Polski

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2019 08:28
- Za czasów PRL polskim chłopom została rozdana ziemia, odbyła się największa transformacja ustrojowa od czasów II wojny światowej - powiedział w "Sygnałach dnia" Włodzimierz Czarzasty, szef SLD.
Audio
  • Szef SLD: Armia Czerwona wygnała hitlerowców z Polski (Sygnały dnia/Jedynka)

Papież Franciszek podczas środowej audiencji generalnej powiedział Polakom, że błogosławiony ksiądz Jerzy Popiełuszko, zamordowany w 1984 roku "oddał życie z miłości do Chrystusa, do Kościoła i do ludzi, zwłaszcza pozbawionych wolności i godności".

- Podpisuję się pod słowami papieża w tej sprawie. W służbach komunistycznych, jak i w każdych służbach byli bandyci, wśród kleru, policji i każdej grupy zawodowej są złodzieje. Historia naszego kraju była bardzo różna i to co musi robić lewica, to mówić na tematy historyczne prawdę - powiedział Włodzimierz Czarzasty.

Czarzasty 1200.jpg
"Amerykanie gwałcili tak samo jak Rosjanie". Skandaliczne słowa szefa SLD

- Marks był za własnością prywatną i państwową. Za czasów PRL polskim chłopom została rozdana ziemia, odbyła się największa transformacja ustrojowa od czasów II wojny światowej. W Teheranie i Jałcie zostaliśmy zdradzeni przez Amerykanów i Anglików, zostaliśmy na siłę przydzieleni do bloku wschodniego. Aliantami byli zarówno Amerykanie, Rosjanie, Chińczycy. Armia Czerwona, razem z polską, wygnała hitlerowców z Polski - przyznał lider SLD. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Audycja: "Sygnały dnia"

Prowadzi: Krzysztof Świątek

Gość: Włodzimierz Czarzasty (lider SLD)

Data emisji: 05.12.2019

Godzina: 8.15

dn/ans

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W. Czarzasty: najważniejsza jest lewica i program, potem ludzie i forma współpracy

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2019 10:18
- Jestem zwolennikiem konsolidacji lewicy i uważam, że to jest dobry kierunek, będę namawiał do tego swoją partię - powiedział szef SLD Włodzimierz Czarzasty. Jego zdaniem, możliwe jest połączenie Wiosny i SLD w jedną partię.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W. Czarzasty grozi PiS: w Senacie też są jacyś szefowie i wiceszefowie komisji

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2019 09:51
- Odwołanie Magdaleny Biejat z funkcji szefowej komisji polityki społecznej i rodziny może spowodować odwołania przedstawicieli PiS ze stanowisk w komisjach senackich - powiedział lider SLD i wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Amerykanie gwałcili tak samo jak Rosjanie". Skandaliczne słowa szefa SLD

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2019 11:19
Przed kilkoma dniami Włodzimierz Czarzasty bronił żołnierzy radzieckich, którzy jego zdaniem "wyzwalali Polskę", a we wtorek na antenie Radia Zet lider SLD stwierdził, że "Amerykanie na terenach niemieckich gwałcili tak samo jak Rosjanie".
rozwiń zwiń