Błażej Spychalski: spotkania z Polakami to jeden z filarów prezydentury Andrzeja Dudy

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2020 07:25
- Rozmowa z Polakami jest dla prezydenta Andrzeja Dudy bardzo ważna. Pięć lat temu mówił, że chciałby, aby jego prezydentura była otwarta, oparta na dialogu i tak się dzieje - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy. 
Audio
  • Błażej Spychalski o kampanii Andrzeja Dudy (Jedynka/"Sygnały dnia")

Andrzej Duda zainaugurował w sobotę swoją kampanię prezydencką. Zapowiedział, że ruszy w trasę po Polsce. - DudaBus wraca na swoje tory - mówił, zapraszając Polaków do udziału w spotkaniach z prezydentem. 

kaczyński 1200 pap.jpg
Prezes PiS: ta bitwa jeszcze trwa i musimy ją wygrać

- DudaBus pojawi się dlatego, że jest olbrzymia potrzeba ze strony mieszkańców Polski spotkania z Andrzejem Dudą. Mimo tej ogromnej liczby wyjazdów prezydenta, cały czas Polacy chcą się z nim spotykać - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Błażej Spychalski, rzecznik prasowy prezydenta. 

- Spotkania z Polakami to jeden z filarów prezydentury Andrzeja Dudy. To jest bardzo ważne. Pięć lat temu mówił on, że chciałby, aby jego prezydentura była otwarta, oparta na dialogu i tak się dzieje - dodał.

Sztab prezydenta

Spychalski odniósł się też do tworzonego przy Andrzeju Dudzie sztabu wyborczego. - Pan prezydent ma grupę swoich współpracowników. Takie osoby spotykają się od jakiegoś czasu z przedstawicielami Zjednoczonej Prawicy i Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Niebawem Andrzej Duda przedstawi skład sztabu wyborczego - zdradził rzecznik. 

duda 1200 pap.jpg
Andrzej Duda: moim najważniejszym celem jest podniesienie poziomu życia Polaków

Gość Programu 1 Polskiego Radia podkreślił też, że otoczenie prezydenta jest przygotowane na kampanię wyborczą i ma na nią swoje pomysły. - Sama konwencja miała być wielkim, silnym otwarciem kampanii i takim była - przekonywał. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której poruszono również kwestie obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej i zbrodni katyńskiej, a także inicjatywy Trójmorza.

***

Tytuł audycji: Sygnały Dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska

Gość: Błażej Spychalski (rzecznik prezydenta)

Data emisji: 17.02.2020

Godzina emisji: 7.15

kad/ag

Czytaj także

Błażej Spychalski: współpraca z Joachimem Brudzińskim byłaby honorem

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2020 09:44
- Joachim Brudziński jest bardzo dobrym politykiem, osobą sprawdzoną, doświadczoną i bardzo kompetentną - mówił w Programie 3 Polskiego Radia Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy. Zapowiedział, że współpraca z nim w kampanii prezydenckiej byłaby "honorem".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojciech Borowik o konwencji Andrzeja Dudy: widać pracę PR-owców

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2020 18:09
Wojciech Borowik, prezes zarządu Stowarzyszenia Wolnego Słowa, mówił, że sobotnia konwencja prezydenta Andrzeja Dudy była "w amerykańskim stylu", również z uwagi na udział rodziny głowy państwa. - Widać było, że PR-owcy się napracowali - ocenił.
rozwiń zwiń