Policjanci grają dla powodzian

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2010 11:08
Mecz piłki nożnej policjantów z gwiazdami sportu i aktorami odbędzie się 25 lipca w Dzień Policji. Będzie to charytatywna impreza gwiazd dla powodzian z gminy Limanowa.
Audio

Informowali o tym goście "Sygnałów Dnia" - Andrzej Kuczyński z Centralnego Biura Śledczego, Krzysztof Hajdas, z Komendy Głównej Policji oraz Grzegorz Skrzecz, medalista mistrzostw świata w boksie.

Rok temu podczas podobnego meczu policja przegrała, dlatego w tym roku zapowiada się ambitny rewanż.

W trakcie imprezy przewidziano także pokaz sprawności bojowej policjantów Centralnego Biura Śledczego, występ Orkiestry Reprezentacyjnej Komendy Stołecznej Policji oraz pokaz sprzętu policyjnego.

Na boisku pojawią się znani piłkarze m.in. Dariusz Dziekanowski czy Roman Kosecki, a także aktorzy, m.in. Piotr Zelt i Dorota Stalińska. Dużą atrakcją będzie to, że trenerem drużyny gwiazd będzie były trener reprezentacji Polski Jerzy Engel. Honorowym trenerem policji został Andrzej Strejlau.

Tego dnia organizatorzy wylicytują również piłkę z tegorocznych mistrzostw świata w RPA, którą podpiszą nasi gracze, biorący udział w policyjnej imprezie charytatywnej.

Mecz zacznie się w niedzielę o godz. 16 na stadionie DOSIR, przy ul. Kawęczyńskiej 44 w Warszawie. Goście "Sygnałów Dnia" zapraszali również na sobotę pod Pałac Kultury, gdzie, w ramach obchodów święta policji, odbędzie się koncert.

(łk)

Czytaj także

Policja zatrzymała sześciu neonazistów

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2010 12:43
Policja chorwacka uniemożliwiła przeprowadzenie neonazistowskiego zgromadzenia z okazji koncertu niemieckiego zespołu; aresztowano 6 osób - poinformowały w niedzielę chorwackie źródła policyjne
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Powódź pogorszy sytuację na wiele lat"

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2010 14:02
Aż 78% Polaków uważa, że tegoroczna powódź pogorszyła sytuację gospodarczą kraju na dłuższy okres. Zdaniem 74% respondentów stała się też okazją do rozgrywek politycznych w ramach kampanii wyborczej - wynika z sondażu przeprowadzonego przez CBOS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

50 tysięcy złotych dla zatopionych przez powódź

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2010 12:13
Do 50 tys. zł wsparcia w formie pożyczki będą mogli otrzymać właściciele małych firm, które ucierpiały z powodu powodzi - rząd przyjął już projekt ustawy o wspieraniu przedsiębiorców dotkniętych skutkami klęski żywiołowej.
rozwiń zwiń