Szef MON: cały dorobek ostatnich 5 lat zostanie utracony, jeśli prezydentem zostanie Trzaskowski

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2020 07:38
- Gwarantem rozwoju Polski jest druga kadencja Andrzeja Dudy. Jak wygra Rafał Trzaskowski, to będziemy mieć awantury i ściągnięcie do Polski postępowych działań z Europy, sama Janina Ochojska popiera Trzaskowskiego, ponieważ wprowadzi on kartę LGBT w całym kraju - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej.
Mariusz Błaszczak
Mariusz Błaszczak Foto: Andrzej Gralewski/Polskie Radio

1200_Duda_PAP.jpg
"Chciałbym być patronem wielkiej koalicji polskich spraw". Apel prezydenta do części opozycji

- Apeluję do wszystkich polityków, którzy podzielają takie m.in. wartości jak dobro rodziny i wspólnota kulturowa, do PSL, Koalicji Polskiej i Konfederacji - spotkajmy się po wyborach 12 lipca i porozmawiajmy o najistotniejszych sprawach - powiedział prezydent Andrzej Duda.

W oświadczeniu prezydent powiedział, że w Polsce potrzeba spokojnej i stabilnej polityki oraz współdziałania na rzecz tworzenia rozwiązań, które będą pomagały m.in. rodzinom i gospodarce.

Posłuchaj
10:49 [ PR1]PR1 (mp3) 2020_07_09-07-15-21_for_media.mp3 Mariusz Błaszczak: cały dorobek ostatnich 5 lat zostanie utracony, jeśli prezydentem zostanie Trzaskowski (Sygnały dnia/Jedynka)

 

Mariusz Błaszczak przyznał, że ta oferta skierowana jest "do wszystkich tych, którzy zgadzają się na zachowanie dorobku ostatnich pięciu lat - m.in. wieku emerytalnego, 13. emeryturę, 500+. Jeżeli chcemy, żeby to wszystko było zachowane, jeżeli nie chcemy, żeby kontrkandydat Andrzeja Dudy cofnął Polskę o pięć lat, to jest właśnie oferta skierowana do wszystkich tych środowisk, które uznają ten dorobek za wartość, doceniają rozwój Polski, a mamy najniższe bezrobocie w historii".

EN_jo-1200.jpg
Ochojska: zagłosuję na Trzaskowskiego, bo wprowadzi kartę LGBT w całym kraju

"Gwarantem rozwoju Polski jest druga kadencja Andrzeja Dudy"

- Ten cały dorobek może zostać utracony, jeśli prezydentem zostanie Trzaskowski. Powie on, że na nic nie ma pieniędzy i będzie walczył z rządem, a prezydent może zablokować działania rządu i nie ulega żadnej wątpliwości to, że Trzaskowski tak będzie działał - mówił szef MON.

Gość Polskiego Radia przyznał, że "Andrzej Duda jest zaangażowany w najważniejsze polskie sprawy". - Epidemia nie dotknęła Polski tak mocno jak inne kraje ze względu na skuteczne przeciwdziałanie rządu. Ludzie PiS potrafią rządzić i udowodniliśmy to. Gwarantem rozwoju Polski jest druga kadencja Andrzeja Dudy. Jak wygra Trzaskowski, to będziemy mieć awantury i ściągnięcie do Polski postępowych działań z Europy. Sama Janina Ochojska popiera Trzaskowskiego, ponieważ wprowadzi on kartę LGBT w całym kraju. Pamiętajmy o tym, jak rządzi Warszawą, jest wiceprzewodniczącym PO, kontynuuje prezydenturę Gronkiewicz-Waltz. Oni kierują się ideologią, a nie tym, czego oczekują ludzie. Rafał Trzaskowski nie jest wiarygodny - stwierdził Błaszczak.

Więcej w nagraniu.

* * *

Audycja: "Sygnały dnia"
Prowadzi: Krzysztof Świątek
Gość: Mariusz Błaszczak (minister obrony narodowej)
Data emisji: 09.07.2020
Godzina emisji: 07.15

dn/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Grzegorz Napieralski: żałuję, że stacje telewizyjne nie dogadały się ws. debaty

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2020 08:49
- Żałuję bardzo, że nie doszło do porozumienia między stacjami telewizyjnymi. (...) W takim momencie wszystkie największe stacje telewizyjne, rozgłośnie radiowe i wszystkie redakcje, które chciałby brać udział w takiej debacie, powinny mieć możliwość współorganizowania takiej debaty - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Grzegorz Napieralski, poseł Koalicji Obywatelskiej.
rozwiń zwiń