Rozmowy w "Sygnałach dnia" w poniedziałek

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2021 11:12
Gośćmi będą: o godz. 7.15 Maciej Wąsik, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, o godz. 8.15 Tomasz Chróstny, prezes Urzędu ochrony Konkurencji i Konsumentów, a o godz.  8.40 Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego.
Multimedialne studio radiowej Jedynki
Multimedialne studio radiowej JedynkiFoto: Piotr Piorun/Polskie Radio

***

Do słuchania "Sygnałów dnia" w poniedziałek (6.09) w godzinach 6.00 - 9.00 zapraszają Katarzyna Gójska i Karolina Rożej.

ag

Czytaj także

Wiceszef MSWiA: gdyby nie szopka posłów opozycji, koczowiska uchodźców już dawno by nie było

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2021 07:10
– To oni sprawili, że ci ludzie siedzą po stronie białoruskiej, mokną na deszczu i tak naprawdę nie mogą się w tej chwili ruszyć, bo Białorusini uważają, że opłaca im się tę grupę na granicy trzymać – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Maciej Wąsik, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, o sytuacji na granicy z Białorusią i obozie uchodźców.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bezpieczeństwo na drogach. Znamy laureatów konkursu na najciekawsze opowiadanie lub bajkę

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2021 14:00
Ogłoszono laureatów konkursu na najlepsze bajki o ruchu drogowym. Uczestniczyły w nim dzieci w wieku od 10 do 15 lat, a konkurs ogłosiły w maju Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Główny Inspektor Transportu Drogowego. Patronowała mu pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda, zaś Polskie Radio objęło przedsięwzięcie patronatem medialnym.
rozwiń zwiń