"Rosja może być czarnym koniem Euro 2012"

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2012 12:05
Rozpoczynamy przedstawianie grup Euro 2012. Na początek najważniejsza z punktu widzenia polskich kibiców grupa A. Zagrają w niej reprezentacje Polski, Grecji, Rosji i Czech. Szanse poszczególnych drużyn w rozmowie z Andrzejem Janiszem analizował Jerzy Engel.
Audio
Kibice reprezentacji Rosji
Kibice reprezentacji RosjiFoto: Wikipedia/Акутагава

Zdaniem byłego selekcjonera reprezentacji Polski najgroźniejszym rywalem "biało-czerwonych" w grupie będzie Rosja. - To jest zespół, który w każdej formacji ma liderów. Nie jest tak, że mają jedną gwiazdkę w postaci Arszawina czy Pawluczenki. Na poprzednich mistrzostwach Europy Rosjanie mogli dojść nawet do finału, gdyby nie stanęli im na drodze późniejsi mistrzowie - Hiszpanie. Myślę, że Dick Advocaat nie poprowadzi ich gorzej niż Hiddink (poprzedni trener - przyp. red) i trzeba się tego zespołu mocno obawiać.

Jak Jerzy Engel ocenia potencjał pozostałych grupowych rywali "biało-czerwonych" i jakie wyniki typuje - dowiesz się z nagrania audycji.

Czytaj więcej o Euro 2012 w serwisie specjalnym >>>

pg


Czytaj także

Grosik dla Smudy z dedykacją od Zimocha

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2012 09:14
Przynosił, przynosi i będzie przynosił szczęście. Gdy go znajdujemy, to, zanim schowamy do kieszeni, chuchamy. W trakcie Euro 2012 dużo szczęścia będzie potrzebował trener reprezentacji Polski, Franciszek Smuda. Oby grosz od Tomasza Zimocha mu pomógł...
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nakręćmy spiralę wspaniałej atmosfery"

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2012 09:09
Od dziś na antenie Jedynki codziennie pojawiać się będzie "Dogrywka" - nowy cykl poświęcony Euro 2012. W pierwszym odcinku gościem Tomasza Zimocha był Krzysztof Materna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podczas Euro nikt nie będzie się przebierał w hotelu

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2012 11:22
Dariusz Dziekanowski jest zachwycony stadionami na Euro. Za jego czasów ich stan był tak zły, że część zagranicznych reprezentacji zamiast w szatni przebierała się w hotelu.
rozwiń zwiń