X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Żeby było lepiej, a nie tylko inaczej"

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2012 08:31
Miesiąc temu dotarła do nas wiadomość, że dotychczasowy prezes PZPN nie będzie walczył o reelekcję. Kibice odetchnęli z ulgą. Czy oby nie za wcześniej?
Audio
  • Żeby było lepiej, a nie tylko inaczej - relacja Kamila Szwarbuły
Prezes PZPN Grzegorz Lato (2L), wiceprezes PZPN ds. szkoleniowych Antoni Piechniczek (L) i koordynator PZPN Tomasz Zabielski (2P) przed posiedzeniem zarządu PZPN w Hotelu Sofitel w Warszawie,
Prezes PZPN Grzegorz Lato (2L), wiceprezes PZPN ds. szkoleniowych Antoni Piechniczek (L) i koordynator PZPN Tomasz Zabielski (2P) przed posiedzeniem zarządu PZPN w Hotelu Sofitel w Warszawie,Foto: PAP/Rafał Guz (zdięcie archiwalne)

118 delegatów na Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze PZPN wybierze w piątek nowego prezesa związku. Aby nim zostać, w pierwszej turze głosowania trzeba otrzymać 50 procent plus jeden z oddanych i ważnych głosów. Jeśli wszyscy delegaci stawią się na zjeździe, wymagana liczba to 60 głosów.

Kandydatów na następcę Grzegorza Laty jest pięciu: Stefan Antkowiak, Zbigniew Boniek, Roman Kosecki, Zdzisław Kręcina i Edward Potok.

Wiceprezes Związku Adam Olkowicz powiedział, że na zjeździe delegatów z uwagą posłucha programów wyborczych kandydatów.

- Jeżeli wybory mają być po to, żeby było lepiej, to chciałbym żeby było lepiej, a nie tylko inaczej – przekonywał.

W radiowej Jedynce Jan Tomaszewski, poseł PiS, utrzymywał, że Roman Kosecki nadawał by się na wiceprezesa, a nie na prezesa, gdyż lepszym kandydatem na pełnienie tej funkcji jest Zbigniew Boniek. Jego zdaniem taki tandem doprowadzi to do zmiany wizerunku tej organizacji.

Dziennikarz sportowy Stefan Szczepłek także stawia na Bońka wśród głównych kandydatów. Mówił jednak, że nie zawsze człowiek z wielkim nazwiskiem nadaje się na szefa piłkarskiej centrali, najlepszym tego przykładem jest… Grzegorz Lato.

Dziennikarz portalu polskieradio.pl i twórca bloga "Piłkarska mafia" Dominik Panek uważa, że Kosa i Zibi mogą przegrać.

- Chyba ten tzw. beton pezetpeenowski wyznaczy spośród siebie swojego prezesa – oceniał w Programie Pierwszym Polskiego Radia.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lista kandydatów na szefa PZPN zatwierdzona

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2012 14:32
PZPN przedstawił listę kandydatów na prezesa centrali piłkarskiej. O stanowisko ubiegają się: Roman Kosecki, Zbigniew Boniek, Zdzisław Kręcina, Edward Potok i Stefan Antkowiak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Beton" w PZPN umiera ostatni

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2012 17:48
Do wyborów władz PZPN pozostały już tylko dni. Poza główną rozgrywką o fotel prezesa - toczy się walka o stołki w zarządzie piłkarskiej centrali. Niemniej interesująca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PZPN - Ktokolwiek wygra, rewolucji nie będzie

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2012 09:50
Jeszcze nigdy w historii polskiej piłki wybory prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej nie były tak zażarte. Według niektórych, w piątek poznamy nazwisko trzeciej najważniejszej osoby w państwie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cała prawda o zjeździe PZPN

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2012 19:30
118 delegatów na Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Polskiego Związku Piłki Nożnej wybierze w piątek nowego prezesa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fotel prezesa PZPN nie dla Bońka, czy Koseckiego

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2012 23:54
Członek zarządu PZPN - Jacek Masiota powiedział w radiowej Jedynce, że piątkowe wybory na szefa piłkarskiej centrali wygra Stefan Antkowiak lub Edward Potok.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Znamy nowego prezesa PZPN

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2012 22:10
W Warszawie podczas Walnego Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego Delegatów PZPN wybrano nowego prezesa. W drugiej turze zdecydowanie zwyciężył Zbigniew Boniek.
rozwiń zwiń