X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Złote Mikrofony Polskiego Radia. "Ta nagroda zobowiązuje"

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2012 09:15
- Od wręczania nagród przyjemniejsze jest tylko ich otrzymywanie - mówi w radiowej Jedynce Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia i przewodniczący kapituły "Złotego Mikrofonu".
Audio
Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia
Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego RadiaFoto: E. Iwanicka/Polskie Radio

Tegorocznymi laureatami najważniejszej nagrody przyznawanej przez Polskie Radio zostali Gabriela Blicharz, Adam Ferency, Wiktor Legowicz, Ernest Zozuń oraz Magdalena Mikołajczuk.

Janusz Kukuła wyjaśnił, że procedura wyłaniania laureatów jest dość skomplikowana.  Kandydatów każdego roku jest około pięćdziesięciu i dopiero z tego grona  kapituła wyłania pięcioro. – To wielogodzinny proces, rozmowy. To jest zbiorowa decyzja społeczności radiowej. Nie może tam być pomyłki. To jest tak, jak z konklawe - przyznał.

Magdalenę Mikołajczuk  wyróżniono "za wyjątkową wszechstronność i wiedzę, prostotę i lekkość w kontaktach z gośćmi i słuchaczami, za ciepło i poczucie humoru".

Poznaj wszystkich lareatów Złotych Mikrofonów >>>

Laureatka Złotego Mikrofonu przyznaje, że dowiedziała się o nagrodzie trzy tygodnie temu, ale do tej pory nie nie może się do niej przyzwyczaić. - Była nieprzespana noc i ogromny stres - powiedziała.

Jej zdaniem od samej wagi nagrody cierpnie skóra. - Teraz na antenie nie można popełnić żadnego błędu - powiedziała Mikołajczuk. Z drugiej strony przyznała jednak, że na każdą uwagę i każde zastrzeżenie będzie mogła odpowiedzieć "mam Złoty Mikrofon".

Rozmawiali: Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych

W poniedziałek swoje wyróżnienia przyzna Teatr Polskiego Radia.  Wielkie Splendory to nagrody dla aktora/aktorki za wybitne kreacje w słuchowiskach oraz twórczy wkład na rzecz rozwoju i umacniania rangi radia artystycznego w Polsce.

Transmisja uroczystej gali w radiowej Jedynce >>>

tj

>>>Zapis całej rozmowy do przeczytania

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Złote Mikrofony: zobacz kto został wyróżniony!

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2011 20:00
Polskie Radio przyznało swoje najważniejsze nagrody: Złote Mikrofony.
rozwiń zwiń