X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bieg Piastów. Pobiegnij trasą "Sygnałów dnia"!

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2013 09:23
- Radiowa Jedynka jest nie tylko właścicielem polany, ale całego tego biegu - mówił Julian Gozdowski, król Polany Jakuszyckiej.
Audio

trzydniowy Bieg Piastów to dzisiaj "Festiwal Narciarstwa Biegowego". Międzynarodowa impreza narciarska odbywa się na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie od 1976 roku. Prezes stowarzyszenia biegu, Julian Gozdowski mówił w "Sygnałach dnia", że w tym roku w Jakuszycach w pierwszy weekend marca pojawi się 6 tysięcy narciarzy.

Legendarny komandor Biegu Piastów poinformował, że z okazji czterdziestolecia "Sygnałów dnia" pojawi się wiele niespodzianek dla miłośników radiowej Jedynki. - Trasa jednego z biegów będzie miała 50 kilometra, ale od 10 kilometra będziemy liczyli 40 kilometrów trasy specjalnej, która będzie się nazywała "Trasa Sygnałów dnia”. Przygotujemy też za ten odcinek specjalną nagrodę - podkreślił Gozdowski.

>>>Cała rozmowa do przeczytania

Julian
Julian Gozdowski

Gość radiowej Jedynki mówił także o zeszłorocznym Pucharze Świata Kobiet, który odbył się w Jakuszycach oraz planach na przyszłość. - Dzięki pucharowi mieliśmy większe przebicie na świecie. Wszyscy mówili o zawodach, które odbyły się na naszym terenie. Z tego powodu, niezależnie od Pucharu Świata, w następnym roku będzie jeszcze większa impreza pod tytułem "FIS Maraton Cup". Tym samy sam Bieg Piastów wejdzie do Pucharu Świata biegów długodystansowych - zaznaczył.

Posłuchaj całej rozmowy!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak