Mecz Polska - San Marino wygramy! Może...

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2013 08:13
Piłkarska reprezentacja Polski zagra dziś z San Marino w swoim piątym meczu eliminacji do Mistrzostw Świata. Transmisja meczu w radiowej Jedynce od godz. 20:40. Komentuje Andrzej Janisz.
Audio
  • Relacja Tomasza Kowalczyka przed meczem z San Marino (Sygnały dnia/Jedynka)
Trener Waldemar Fornalik podczas treningu przed meczem z San Marino
Trener Waldemar Fornalik podczas treningu przed meczem z San MarinoFoto: PAP/Bartłomiej Zborowski

Mecz Polska - San Marino - relacja na żywo>>>

Na razie był optymistyczny remis z Czarnogórą i jeszcze bardziej optymistyczny z Anglią, zwycięstwo z Mołdawią. I wszystko wyglądało całkiem nieźle, do piątkowego meczu z Ukrainą. Porażka 1:3 mocno skomplikowała szansę biało-czerwonych.
Trener reprezentacji Waldemar Fornalik po piątkowych doświadczeniach zapowiada zmiany w składzie zespołu. - Wszelkie korekty będą robione z myślą o tym, żeby ta drużyna lepiej funkcjonowała - zapowiada trener. Podkreśla, że zawodnicy na niektórych pozycjach nie sprawdzili się.

>>> Bohdan Tomaszewski o polskiej reprezentacji
Zawodnicy mówią, że nie wyobrażają sobie innego wyniku niż zwycięstwo Polski. Bo w innym przypadku możemy pożegnać się z marzeniami gry w Brazylii. A drużyna Z San Marino jest w pełni amatorska. Grają w niej m.in. barman, prezes banku i pracownik firmy przewozowej.

>>> Słuchaj transmisji w radiowej Jedynce

Posłuchaj przedmeczowej relacji Tomasza Kowalczyka.
(ag)

Czytaj także

Tomasz Zimoch: mam kaca po takim widowisku!

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2013 13:00
Dziennikarz Jedynki, który komentował piątkowy mecz Polska - Ukraina nie szczędzi słów krytyki pod adresem polskiej reprezentacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska - Ukraina. Boruc: nie było charakteru, ambicji i serca

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2013 17:20
Według bramkarza reprezentacji Polski Artura Boruca, sytuacja biało-czerwonych po porażce z Ukrainą 1:3 nie jest krytyczna i nadal mają szansę na awans do piłkarskich mistrzostw świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska - Ukraina. Kosecki: denerwuje mnie, że przegraliśmy bez walki

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2013 19:31
Pomocnik Legii Warszawa Jakub Kosecki przyznał, że nadal przeżywa porażkę reprezentacji Polski z Ukrainą 1:3, która komplikuje sytuację biało-czerwonych w eliminacjach do piłkarskich mistrzostw świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska - Ukraina. "To był kluczowy mecz, czuję się jak zbity pies"

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2013 20:30
Dziennikarz Canal+, Rafał Dębiński, w radiowej Trójce przekonywał, że Ukraińcy zagrali z Polską pełni mobilizacji i wiary w zwycięstwo, czego nie można powiedzieć o podopiecznych Waldemara Fornalika.
rozwiń zwiń