Przystanek Woodstock. Ten, który przegonił wielkie gwiazdy

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2013 11:11
Pił w Spale, spał w Pile, ale przyjechał na Przystanek Woodstock. Konkurent Madonny i Phila Collinsa, czyli Artur Andrus.
Audio
  • Przystanek Woodstock; Artur Andrus spotkał się z uczestnikami imprezy (Sygnały dnia/Jedynka)
Publiczność podczas jednego z koncertów podczas Przystanku Woodstock
Publiczność podczas jednego z koncertów podczas Przystanku WoodstockFoto: PAP/Lech Muszyński

Z wrodzonym sobie humorem Andrzej Andrus zauważa, że rzeczywiście w Polsce udało mu się w ubiegłym roku sprzedać najwięcej płyt, to już za granicą bywa różne. - Sprawdzałem, w Czechach już się gorzej sprzedaję niż Madonna. Chwilowa sława jest ograniczona granicami Polski - mówi w radiowej Jedynce.
Artur Andrus przyjechał, żeby spotkać się z uczestnikami Przystanku Woodstock. Przyznaje, że nie bał się tego spotkania, bo dużo już słyszał o Woodstocku, a decyzję przypieczętował bratanek, który zapewnił wuja, że może jechać na Przystanek. Po spotkaniu czuje się bardzo dobrze. Najbardziej zaskoczyło go pytanie młodego człowieka, który chciał się dowiedzieć, w jakiej postaci najbardziej lubi jeść ogórki. Ale pytano tez o polska sceną kabaretową i o "Spadkobierców".
Artur Andrus przyznał, że jest jedynym uczestnikiem serialu, który występuje we własnych ubraniach, choć innych ubierają styliści. Kiedy spytał producenta usłyszał w odpowiedzi, że ubiera się jak straszy, skąpy, amerykański milioner.
Sprawdzaliśmy też, jak można wyżywić się na Przystanku Woodstock oraz obserwowaliśmy skoki na bundżi.
Rozmawiał Daniel Wydrych.
(ag)

Czytaj także

Przystanek Woodstock rozpoczął się patriotycznie

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2013 18:13
Miłość, przyjaźń, muzyka i pamięć. Bo na Przystanku Woodstock także pamięta się o ważnych dla historii Polski momentach. Uczczono tam 69. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gooral i "Mazowsze" roznieśli 19. Przystanek Woodstock!

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2013 09:28
- Wiele stereotypów już łamaliśmy na Przystanku Woodstock: grała orkiestra symfoniczna, wykonywane było "Bolero" Ravela, ale wczorajszy koncert zaskoczył wielu. Wielosettysięczna rockowa publiczność śpiewała "Oj, dana, dana" z Gooralem i Zespołem "Mazowsze" - mówi Krzysztof Dobies (WOŚP).
rozwiń zwiń

Czytaj także

19. Przystanek Woodstock: to już 10 lat w Kostrzynie

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2013 13:48
- Mogę zapomnieć wiele innych rzeczy i wszystkie pozostałe edycje, ale pierwszy Przystanek Woodstock będę pamiętał i ja, i cały zespół ludzi, z którymi mam zaszczyt pracować - mówi w Jedynce Andrzej Kunt, burmistrz miasta Kostrzyn nad Odrą.
rozwiń zwiń