Sonia Bohosiewicz przed premierą

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2014 09:01
Sonia Bohosiewicz i Jerzy Stuhr zagrają główne role w zaplanowanej 20 lutego w Teatrze Polonia premierze sztuki Gabrieli Zapolskiej.
Sonia Bohosiewicz
Sonia BohosiewiczFoto: Wojciech Kusiński/PR

"Ich czworo" po raz pierwszy wystawiono ponad 100 lat temu. Mąż i żona, żyjący wprawdzie w jednym domu, ale zupełnie osobno, próbują każde na swój sposób i zgodnie ze swoimi przekonaniami ułożyć swoje życie. On wycofuje się ze świata i żyje pracą, ona szuka pocieszenia w relacji z innym mężczyzną. Ich codzienność ukazana jest ze swoistym, ironicznym humorem, skrytym głownie w rozmowach, jakie ze sobą prowadzą.

Spektakl w Teatrze Polonia wyreżyserował Jerzy Stuhr. Gra on również męża, w roli jego żony występuje Sonia Bohosiewicz, a jej kochanka gra Tomasz Kot. Oprócz tego trójkąta ważną osobą w spektaklu jest dziecko, z którego wrażliwością dorośli się nie liczą.

Jerzy Stuhr w radiowej Jedynce

Sonię Bohosiewicz spytamy również o jej najnowsze dokonania, a aktorka zdradzi po raz pierwszy plany niezwykłego spektaklu, który wyprodukuje.

Do słuchania rozmowy w radiowej Jedynce zaprasza o godz. 13.40 Joanna Sławińska.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W aktorstwo wpadłem jak śliwka w kompot

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2012 14:00
- Tata niezbyt często mnie chwali, ale robi coraz większe postępy - mówi Maciej Stuhr. - Największe wrażenie zrobiło jednak na nim nie moje aktorstwo, ale fakt, że zostałem dawcą szpiku.
rozwiń zwiń