Pierwszy koncert Lata z Radiem już dziś. Oglądaj na żywo

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2014 16:00
Już w sobotę wystartuje największa w Polsce wakacyjna trasa koncertowa promująca kultową audycję radiowej Jedynki – "Lato z Radiem". Wakacyjne imprezy, podczas których wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, odbędą się w 20 miastach.
Audio
  • Zapraszamy na koncerty Lata z Radiem w Uniejowie i Sierakowie
Pierwszy koncert Lata z Radiem już dziś. Oglądaj na żywo
Foto: PR

Na początek Uniejów w województwie łódzkim.  28 czerwca na scenie ustawionej na boisku przy termach zagrają KOMBI Łosowski , Hey oraz Maryla Rodowicz . Startujemy o godz. 16.00 i nie mamy wątpliwości, że już od pierwszej minuty naszą publiczność zaczaruje Maciej Pol . Transmisja wideo z koncertu na stronie Jedynki oraz latozradiem.pl .

- Koncerty Lata z Radiem są wyjątkowe. Po pierwsze dlatego, że jestem związana z Polskim Radiem od początku mojej kariery, po drugie zawsze jest ogromna, serdeczna widownia, po trzecie i czwarte i piąte kocham Polskie Radio. Do zobaczenia na trasie - powiedziała piosenkarka.

 

 

Również Sławomir Łosowski przyznaje, że audycja Lato z Radiem towarzyszy mu od lat. - Cieszę się, że nasz zespół uczestniczy w trasie koncertowej Lata z Radiem. Na koncertach zagramy przede wszystkim największe hity, w tym "Słodkiego miłego życia" i "Kochać cię za późno", a także kilka nowszych utworów, na czele z premierową piosenką "Jaki jest wolności smak - zapowiada lider grupy KOMBI Łosowski.

KOMBI Łosowski na trasie Lata z Radiem >>>

W Uniejowie będziemy się też bawić przy muzyce jednej z najlepszych grup koncertowych w Polsce - Hey.  Oprócz wielkich przebojów takich jak: "Teksański", "Moja i Twoja nadzieja",  "Mimo wszystko" czy "[sic!]" usłyszymy utwory z ostatniej płyty grupy pt. "Do rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan".
Imprezy poprowadzi Bogdan Sawicki , a gospodarzami studia plenerowego radiowej Jedynki usytuowanego tuż obok sceny będą Karolina Rożej i Roman Czejarek .
Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza nie tylko na weekendowe koncerty, ale również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" – od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00.

Słuchaczy ucieszą z pewnością nowe cykle: "Lato z Radiem Extra" oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" . Pierwszy z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany od 16.00 do 23.00 w soboty i niedziele, który poprowadzą Maria Szabłowska i Zbigniew Krajewski oraz debiutująca w radiowej Jedynce Małgorzata Kościelniak . Natomiast "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" pojawiać się będzie na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00.

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Nowoczesny multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z Latem z Radiem 2014 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

Przeboje Lata z Radiem do nabycia na sklep.polskieradio.pl >>>

materiały własne/tj

Czytaj także

Rusza Lato z Radiem 2014. Zapraszamy na koncerty gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2014 12:10
Gwiazdy oraz prowadzący audycje i koncerty największej letniej trasy koncertowej spotkali się na konferencji prasowej w Polskim Radiu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenki nie tylko na Lato z Radiem. Te hity zawsze będą nas rozgrzewać

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2014 12:22
Uśmiech dziewczyny pod słońcem Jamajki, a może po prostu "Mydełko Fa" czy też "Baśka" z fajnym biustem? Posłuchaj piosenek, które na zawsze przejdą do historii jako letnie przeboje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Markowski: nie ma recepty na wakacyjny przebój

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2014 21:15
- Jeżeli ktoś zaprząta sobie głowę produkcją utworu na lato to, jak mówił Krzysztof Skiba, wychodzi mu "piosenka meteorologiczna". Na jesieni o deszczu, zimą o śnieżce, a latem o plaży - powiedział w audycji "Lato z Radiem" wokalista zespołu Perfect.
rozwiń zwiń