Lato z Radiem 2014 zaszaleje w Tarnowie Podgórnym i Żninie

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2014 10:36
W weekend 5-6 lipca Lato z Radiem zawita z koncertami do dwóch kolejnych miejscowości. W Tarnowie Podgórnym i Żninie wystąpią m.in.: Hey, Agnieszka Chylińska oraz Perfect. - Co to by było za Lato bez Radia? - pytają członkowie grupy, która będzie gwiazdą niedzielnego koncertu.
Audio
  • Zapraszamy na koncerty Lata z Radiem w Tarnowie Podgórnym i Żninie
  • Hey zaprasza na koncert w Tarnowie Podgórnym
Koncert Lata z Radiem
Koncert Lata z RadiemFoto: Sebastian Gołos/Redakcja Lata z Radiem

W najbliższą sobotę, 5 lipca na Stadionie w Tarnowie Podgórnym zagrają zespoły Kombi Łosowski oraz Hey. Gwiazdą wieczoru będzie występująca po raz pierwszy dla Lata z Radiem Agnieszka Chylińska.

Lato z Radiem 2014: pierwsze koncerty zgromadziły 30 tys. słuchaczy >>>

Dzień później, w niedzielę 6 lipca, Lato z Radiem zawita do Żnina, gdzie na scenie ustawionej na Stadionie Miejskim pojawią się Kombi Łosowski, Bracia oraz grupa Perfect, która tak zapowiada zbliżający się występ - "Lato z Radiem" towarzyszy nam od tylu lat, a zawsze czekamy na nie niecierpliwie. Trasa Lata z Radiem to dla nas zawsze coś ekscytującego. Zwłaszcza teraz, gdy Jedynka jest patronem medialnym naszej nowej płyty "DaDaDam".

Nosowska: trasa Lata z Radiem to dla nas okazja do spotkania z publicznością >>>

Wydany przez Polskie Radio najnowszy album zespołu Perfect, któremu patronują Radiowa Jedynka i Trójka, oficjalnie zyskał status złotej płyty.

W obu miejscowościach odbędzie się również specjalne widowisko iluzjonisty Macieja Pola, który swoim występem z pewnością zachwyci nie tylko wielbicieli magii. Imprezy poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki usytuowanego tuż obok sceny będą Karolina Rożej i Roman Czejarek.

Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza nie tylko na weekendowe koncerty, ale również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" - od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00. Słuchaczy ucieszą z pewnością nowe cykle: "Lato z Radiem Extra" oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami". Pierwszy z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany od 16.00 do 23.00 w soboty i niedziele, który poprowadzą Maria Szabłowska i Zbigniew Krajewski oraz debiutująca w Radiowej Jedynce Małgorzata Kościelniak. Natomiast "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" pojawiać się będzie na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00. oraz w niedzielę w godz. 23.00-24.00. W audycji Marcin Kusy opowie o zbliżających się występach gwiazd na trasie Lata z Radiem oraz muzycznie podsumuje koncerty dnia.

/

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Nowoczesny multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z Latem z Radiem 2014 od A do Z - internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd Lata z Radiem. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

Dodatkowo pod linkiem http://youtu.be/Q17VTYPpuWQ można znaleźć medley płyty "Lato z Radiem 2014", która zawiera utwory największych gwiazd polskiej estrady, takich jak: Perfect, Maryla Rodowicz, Enej, Lady Pank, Ania Wyszkoni, De Mono, Blue Café, Brathanki, Singin’ Birds, Patrycja Markowska, Agnieszka Chylińska, Bracia, Zakopower, Wilki, Golec uOrkiestra, Formacja Nieżywych Schabuff.

materiały prasowe/pg/ag

Czytaj także

Małgorzata Kościelniak debiutuje w "Lecie z Radiem": nie mam tremy

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2014 13:40
- Z radością dołączyłam do fantastycznego zespołu Lata z Radiem - mówiła dziennikarka, która już dziś poprowadzi nową audycję na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2014: pierwsze koncerty zgromadziły 30 tys. słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2014 12:32
Mimo deszczu gwiazdy pierwszego weekendu trasy Lata z Radiem rozgrzały naszą scenę do czerwoności! Uniejów i Sieraków - dziękujemy!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem jest dla wszystkich. Pół miliona ludzi nie może się mylić

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2014 11:37
rozwiń zwiń