Golec uOrkiestra porwali Sieraków. Zobacz ich jedyny koncert na trasie Lata z Radiem [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2014 11:24
Bracia Golcowie byli gwiazdą wieczoru koncertu Lata z Radiem w Sierakowie. Na scenie wystąpiły też zespoły Afromental i Kombi Łosowski.
Golec uOrkiestra na scenie Lata z Radiem w Sierakowie
Golec uOrkiestra na scenie Lata z Radiem w SierakowieFoto: Redakcja Lata z Radiem

Golec uOrkiestra grali już w przeszłości z Latem z Radiem. Jednak ich występ w Sierakowie były jedynym podczas tegorocznej trasy. - Różne radia organizują wakacyjne trasy, ale koncerty radiowej Jedynki mają swoją renomę. Wiadomo, że jest porządna produkcja oraz technika i wszystko dopięte na ostatni guzik - mówili jeszcze przed koncertem.

Zespół Golec uOrkiestra świętuje 15-lecie swojego istnienia. Z tej okazji ukazał się nowy, dwupłytowy album pt. "The best of Golec uOrkiestra". Na koncercie Lata z Radiem w Sierakowie Paweł i Łukasz Golcowie zagrali swoje największe przeboje, które znalazły się na tym albumie m.in.: "Ściernisko", "Słodycze", "Pędzą konie", "Kto się ceni". Nie mogło też zabraknąć utworu "Lornetka", który w konkursie radiowej Jedynki został wybrany utworem 25-lecia . Z nowszych kawałków bracia Golec zagrali m.in. "Młody maj", który otrzymał trzy nagrody, w tym publiczności, na zeszłorocznym festiwalu w Opolu.

Lato z Radiem 2014 - zobacz cały koncert Golec uOrkiestra w Sierakowie >>>

Kolejne koncerty Lata z Radiem już w najbliższy weekend. W sobotę 12 lipca w Białce Tatrzańskiej wystąpią Brathanki, Patrycja Markowska oraz Maryla Rodowicz. Natomiast 13 lipca widzimy się w Jastrzębiu-Zdroju. Na letniej scenie ponownie wystąpią Brathanki i Maryla Rodowicz. Zagra też Formacja Nieżywych Schabuff.

Koncert Hey na trasie Lata z Radiem w Uniejowie [wideo]>>>

Wszystkich, którzy nie mogą przybyć na koncerty zapraszamy do oglądania koncertów w internecie na stronie Jedynki oraz na latozradiem.pl . Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" - od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00.

tj/asz

Czytaj także

Golec uOrkiestra: koncerty Lata z Radiem to gwarancja jakości

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2014 13:35
- Różne radia organizują wakacyjne trasy, ale koncerty radiowej Jedynki mają swoją renomę. Wiadomo, że jest porządna produkcja oraz technika i wszystko dopięte na ostatni guzik - powiedział Łukasz Golec.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tę piosenkę Adam Małysz kazał sobie grać na skoczni

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2014 14:00
- Adaś jest fanem utworu "Słodycze", podobnie jak samych łakoci. My też za nimi przepadamy, śpiewamy więc o sobie - mówili w Jedynkowym cyklu "Bez Tajemnic" bracia Paweł i Łukasz Golec, którzy dali koncert w ramach tegorocznej trasy Lata z Radiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Energetyczny koncert Hey - zobacz, co się działo na scenie Lata z Radiem [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2014 13:35
- Dobry wieczór, jesteśmy Hey. Bardzo miło nam dla Państwa wystąpić w pełnym słońcu, zazwyczaj gramy wieczorem - przywitała się z uniejowską publicznością Nosowska. Po takim wstępie nie mogła zaśpiewać niczego innego, jak tylko "Sowę".
rozwiń zwiń