Lato z Radiem 2014. Dziś zagrają Hey i Agnieszka Chylińska!

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2014 16:56
W sobotę 5 lipca Lato z Radiem zawita z koncertami do kolejnej miejscowości. W Tarnowie Podgórnym wystąpią m.in.: Hey, Agnieszka Chylińska i Kombi Łosowski. Transmisja wideo z koncertu na stronie Jedynki oraz latozradiem.pl. Zapraszamy!
Audio
  • Zespół Hey zaprasza na koncert w Tarnowie Podgórnym
W Tarnowie Podgórnym wystąpią m.in. Katarzyna Nosowska z zespołem Hey i Agnieszka Chylińska
W Tarnowie Podgórnym wystąpią m.in. Katarzyna Nosowska z zespołem Hey i Agnieszka ChylińskaFoto: Polskie Radio

Startujemy 5 lipca o godz. 16.00. Imprezę poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego radiowej Jedynki będą Karolina Rożej i Roman Czejarek. Od pierwszej minuty publiczność zaczaruje Maciej Pol.

Na stadionie w Tarnowie Podgórnym zagrają zespoły Kombi Łosowski oraz  Hey.

Kombi Łosowski na trasie Lata z Radiem >>>

Natomiast gwiazdą wieczoru będzie występująca po raz pierwszy dla Lata z Radiem Agnieszka Chylińska .

Nosowska: trasa Lata z Radiem to dla nas okazja do spotkania z publicznością >>>

Wszystko będzie można też zobaczyć w internecie. Transmisja wideo z koncertu na stronie Jedynki oraz  latozradiem.pl.

Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" - od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00. Słuchaczy ucieszą z pewnością nowe cykle: "Lato z Radiem Extra" oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami". Pierwszy z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany od 16.00 do 23.00 w soboty i niedziele, który poprowadzą Maria Szabłowska i Zbigniew Krajewski oraz  Małgorzata Kościelniak.

Lato z Radiem 2014: pierwsze koncerty zgromadziły 30 tys. słuchaczy >>>

Natomiast "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" pojawiać się będzie na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00. oraz w niedzielę w godz. 23.00-24.00. W audycji Marcin Kusy opowie o zbliżających się występach gwiazd na trasie "Lata z Radiem: oraz muzycznie podsumuje koncerty dnia.

/

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl , poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Nowoczesny multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2014 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń - w postaci galerii zdjęć i filmów - również zostaną zamieszczone w serwisie.

mat.promocyjne, tj

Czytaj także

KOMBI Łosowski na trasie Lata z Radiem: od "Tańca w słońcu" po "Jaki jest wolności smak?"

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2014 12:00
Z pierwszymi koncertami grupa wystąpi już 28 czerwca w Uniejowie. Podczas konferencji inauguracyjnej Sławomir Łosowski zdradził, z jakim repertuarem zagra w dziesięciu polskich miastach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Golec uOrkiestra: koncerty Lata z Radiem to gwarancja jakości

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2014 13:35
- Różne radia organizują wakacyjne trasy, ale koncerty radiowej Jedynki mają swoją renomę. Wiadomo, że jest porządna produkcja oraz technika i wszystko dopięte na ostatni guzik - powiedział Łukasz Golec.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem w Uniejowie. Koncerty, magia, termy i średniowieczne klimaty

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2014 11:20
Uniejów to niezwykłe miejsce na mapie Polski. Malowniczo położone w dolinie rzeki Warty zaprasza wszystkich, którzy w atmosferze relaksu i zabawy chcą spędzić czas i zregenerować swoje siły.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nosowska: trasa Lata z Radiem to dla nas okazja do spotkania z publicznością

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2014 12:00
- Zespół Hey powstał po to, żeby próbować zestawiać ze sobą w atrakcyjny sposób słowo z dźwiękiem. A naszym drugim najważniejszym działaniem jest konfrontowanie tego, co sobie wymyśliliśmy, z publicznością - mówiła w Jedynce Katarzyna Nosowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2014: pierwsze koncerty zgromadziły 30 tys. słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2014 12:32
Mimo deszczu gwiazdy pierwszego weekendu trasy Lata z Radiem rozgrzały naszą scenę do czerwoności! Uniejów i Sieraków - dziękujemy!
rozwiń zwiń