Duet kompozytorski MashMish powraca w "Kadrze"

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2014 12:50
Gosia Bernatowicz i Marcin Kuczewski opowiedzą w radiowej Jedynce o swoim nowym singlu i artystycznych planach.
Duet MashMish
Duet MashMishFoto: dzięki uprzejmości Gosia Bernatowicz i Marcin Kuczewski

Ich debiutancki krążek "MashMish" to płyta - jak sami opowiadali w radiowej Jedynce - wypieszczona i bardzo dopracowana. Muzycy sięgnęli po klasykę, pop, soul, rock, elektronikę, rytmy flamenco, eksperymentowali aranżacyjnie, łącząc elementy różnych, chwilami bardzo odległych od siebie gatunków muzycznych.

W jakich okolicznościach powstał teledysk do piosenki "Kadr" i nad czym teraz pracują? Dowiemy się w piątek 25 lipca w "Muzycznej Jedynce". Gosia Bernatowicz i Marcin Kuczewski będą gośćmi Izy Żukowskiej o godz. 14.15. Zapraszamy.
(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Muzyczny miszmasz to ich specjalność. Posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2012 16:22
- Długo czekaliśmy na debiutancką płytę, dlatego jest ona taka dopieszczona. Ale to też prawdziwa, muzyczna mieszanka – mówił w radiowej Jedynce Marcin Kuczewski z zespołu MashMish.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gawliński, stan wojenny i wampir w Operze

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2014 18:50
- Po rozpadzie zespołu Gniew część z nas postanowiła nie rezygnować z muzyki. Zafascynowani filmem Romana Polańskiego powołaliśmy skład Nieustraszeni Łowcy Wampirów - o swojej muzycznej drodze opowiadał w Jedynce Robert Gawliński, wokalista Wilków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radiowa premiera piosenki "Pocałuj mnie mocno tak" Grzegorza Wilka

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2014 15:10
Grzegorz "Wolf" Wilk, znany szerokiej publiczności z programu "Jaka to melodia?" mówił w Jedynce o tym, dlaczego śpiewa o bobrach i za co pokochał Chicago.
rozwiń zwiń

Czytaj także

InoRos - muzyka góralska, jakiej jeszcze nie było

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2014 20:03
- Czerpiemy głównie z klimatów karpackich i podhalańskich, jak również z Bałkanów. Sięgamy po różne inspiracje, kombinujemy, chcemy pokazać, że można jeszcze stworzyć w muzyce coś nowego - mówił w Jedynce Kamil Kowalcze, wokalista zespołu InoRos.
rozwiń zwiń